. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Spolupráce na vývoji PcRAM
26. června 2009 - 5:03 | Pandatron | Spolupráce na vývoji PcRAM   verze pro tisk

Spolupráce na vývoji PcRAM

Švýcarský výrobce phase-change pamětí (dále PcRAM) Numonyx oznámil, že se dohodl s korporací Samsung Electronics Co. Ltd. na společném postupu ve věci vývoje produktů souvisejících s technologií PcRAM. Očekává se, že oba partneři by měli mít k dispozici plně kompatibilní zařízení již v průběhu roku 2010.

PcRAM jsou napěťově nezávislé (non-volatile) paměti, které fungují na principu fyzikálních přeměn chalkogenidů (nabízí dva logické stavy – krystalický a amorfní, které se mění působením tepla). Nabízí rychlejší čtení i zápis při mnohem nižších energetických nárocích, než běžná NOR nebo NAND paměť.

Při rychlostech kolem 1 Gbit/s a výrobním procesu 45 nm naleznou tyto čipy uplatnění v mobilních zařízeních, integrovaných systémech a high-endových výpočetních zařízeních.

Více informací na: http://www.numonyx.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007