. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Veletrh naruby - novinka na MSV 2009
29. června 2009 - 9:09 | Jiří Erlebach | Veletrh naruby - novinka na MSV 2009 | Komentářů: 0  

Veletrh naruby - novinka na MSV 2009

Významnou novinkou letošního ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně bude dvoudenní projekt v gesci Ministerstva průmyslu a obchodu ČR s názvem „Subdodavatelský veletrh NARUBY" (16. - 17. září 2009). Jde o jedinečnou příležitost pro vyhledání dodavatelů nových komponentů a výrobků, které vystavovatelé poptávají.

Subdodavatelský veletrh „NARUBY“ při MSV 2009 má za cíl pomoci vyhledat výrobním společnostem nové subdodavatele v České republice. Přínosy pro vystavovatele jsou evidentní - navázání kontaktů se subdodavateli, lokalizace nových subdodavatelů a využití místních subdodavatelů – vše za účelem snížení výrobních nákladů.

„Najít spolehlivého dodavatele samozřejmě firmy taky něco stojí a trvá to značný čas. My tedy firmám, které stojí před problémem najít vhodného subdodavatele (výrobce) tento problém řešíme tím, že jim subdodavatele pozveme na jedno místo v jednom čase a mohou je efektivněji identifikovat než klasickými metodami výběrových řízení,“ vysvětluje záměr Jiří Erlebach, PR manažer veletrhu MSV.

Na „veletrhu naruby“ vystavují oddělení nákupu a vývojová oddělení firem, pro které hledají nové (sub)dodavatele a návštěvníci se budou rekrutovat z oblasti subdodavatelé komponentů a výrobků. Exponáty proto nebudou hotové výrobky, které hledají svůj odbyt, ale naopak výrobky nebo komponenty, pro které se hledají (sub)dodavatelé.
Tato „match-makingová“ výstava se bude konat 16. – 17. 9. 2009, tj. pouze dva dny a je určena pro obory strojírenství, energetika, elektrotechnika a elektronika, dopravní prostředky - zejména železniční doprava a letectví, automobilový průmysl a podobně. Organizátorem je společnost Veletrhy Brno, a.s. a odborným sponzorem a spoluorganizátorem je CzechInvest, česká agentura pro podporu zahraničních investic.

Prezentace vystavovatelů v rámci veletrhu „NARUBY“ při MSV 2009 bude zajištěna formou typových expozic. V balíčku je obsažen stánek 4 x 5 m, tj. 20 m2 vč. 2 konferenčních stolků, 8 židlí, 2 vystavovacích pultů, označení společnosti na límci expozice, základní osvětlení (4 světla), další vybavení na objednávku. Nechybí ani možnost využití společných jednacích místností pro obchodní jednání, tlumočnické služby a obchodní poradenství v oblasti subdodavatelů z ČR zajišťované agenturou CzechInvest.

Přihlášky k účasti mohou firmy podat nejpozději do 10. 8. 2009 a návštěvníci se mohou registrovat nejpozději do 13. 9. 2009. Podrobnosti a formuláře pro přihlášení a registraci jsou k dispozici na www.bvv.cz/msv-subcontracting.

Další partneři projektu:
Německo-česká obchodní komora, Praha
Francouzko-česká obchodní komora, Praha
Taiwanská hospodářská a kulturní kancelář, Praha
UK Trade and Investment
JETRO – Japan External Trade Organisation

Odkazy & Download:
Domovská stránka MSV 2009
Veletrh naruby - MSV 2009GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
GPS-330R
Kompletní GPS přijímač se ziskovou anténou a komunikačním rozhraním USB.
od 1290 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007