. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Elektronkové šachy
30. června 2009 - 21:28 | Pandatron | Elektronkové šachy | Komentářů: 8  

Elektronkové šachy

Inspirace pro milovníky logických her a příznivce časů dávno minulých.

Paul Fryer uveřejnil na webu All Visual Arts fotografie velice pěkných šachů. Jejich základem jsou na zakázku vyráběné figurky ve tvaru běžně známých elektronek a hrací plocha složená z elektronkových patic a samozřejmě dřeva.

Prostřednictvím patic je k elektronkám přiváděno napájecí napětí, kterým je v jejich horní části rozsvícen zde umístěný symbol. Dostupné prameny však nepřinášejí informace o tom, zda se jedná o princip používaný například v magickém oku, nebo zda jsou v elektronkách zataveny obyčejné žárovky.

Více informací a další fotografie naleznete na adrese: http://www.allvisualarts.org/...GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (8):

Zobrazit starší 30 dnů (8)...

host
8. Dne 09. 07. 2009 v 13:31 zaslal host
super
to chcu:-)


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
USB teploměr
Digitální USB teploměr s možností připojení externího čidla, funkcí termostatu se zasíláním e-mailu i přenosem dat na webový server.
Skladem od 500 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007