. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Ultratenké RFID Murata
7. července 2009 | Pandatron | Ultratenké RFID Murata   verze pro tisk

Ultratenké RFID Murata

Firma Murata zlepšila použitelnost a všestrannost svých malých RFID čipů a výrazně snížila jejich tloušťku. Produkt Magicstrap je tak nyní vhodný i pro integraci do etiket na zboží, samolepek a jiných podobných předmětů.

Japonská skupina využila svých odborných znalostí s vícevrstvými keramickými deskami a integrovala všechny důležité RF části, včetně anténních filtrů, přizpůsobovacích obvodů a ESD ochran do LTCC (Low Temperature Co-fired Ceramic) vrstvy. Velikost druhé generace těchto modulů je tak pouhých 1,6 x 1,0 x 0,25 mm, což představuje snížení tloušťky o polovinu a celkového užitého objemu až o 89 procent. To umožňuje například velice snadné přilepení modulu pomocí běžných lepidel a to navíc i jen s milimetrovou přesností, na všechny vodivé povrchy, které budou následně použity jako anténa.

Velice nízké požadavky na přesnost umístění čipů Magicstrap jim dovoluje snadno vytvářet RFID moduly bez potřeby speciálních strojů. Tato skutečnost tedy především dovoluje ušetřit náklady na výrobu ale i samotné použití modulů.

Čipy Magicstrap ve svém pouzdře integrují širokopásmový přizpůsobovací obvod, což umožňuje čtení uložených informací na frekvencích v rozsahu 860 – 960 MHz a na vzdálenost až 5m. Toto široké frekvenční rozmezí umožní celosvětové použití těchto modulů.

Více informací na: http://www.murata.com/new/news_release/2008/pdf/nr0851e.pdfGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pondělí, 26. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Technické listy
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007