. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
OptNgn FFT knihovna pro FPGA
23. července 2009 | Pandatron | OptNgn FFT knihovna pro FPGA   verze pro tisk

OptNgn FFT knihovna pro FPGA

FFT knihovna od OptNgn byla schválena pro použití v Mentor Graphics\' Precision FPGA Synthesis. Bylo tedy dosaženo nezávislosti na výrobci pro FFT IP aplikace s vysokou propustností.

Firma OptNgn Software oznámila, úspěšně provedenou autorizaci nová FFT WTFA Kernel knihovny streamingových IP jader pro použití v Mentor Graphics Precision® RTL Synthesis. Tyto WFTA (Winograd Fourier Transform) kernely reprezentují společně s jejich odvozenými 1D a 2D knihovnami cestu, jak využít potenciálu knihoven FFT používaných v koprocesorech FPGA, a to s co největší datovou propustností. Designéři teď mohou využít nízkonákladových RTL FFT prvků jak v zařízeních FPGA, tak v ASIC, navíc s vědomím, že mohou být perfektně optimalizovány sadou nástrojů Mentor Precision RTL Synthesis.

„OptNgn je expandující výrobce IP knihoven pro FPGA, což dodává cenu celé DSP sekci našeho third-party IP portfolia“ dodává odpovědný zástupce sekce FPGA zařízení u Mentor Graphics. Mentor přitom nabízí jednotné řešení bez závislosti na platformě a výrobci, přičemž vysoce výkonná jádra RTL FFT od OptNgn ve formě knihoven dávají našim zákazníkům možnost zvolit si jim nejvíce vyhovujícího výrobce FPGA pro jejich aplikace.

Naše FFT knihovny jsou použitelné v mnoha aplikačních odvětvích, zahrnujících například bezdrátové technologie (3/4GPP LTE OFDM/MIMO), filtrování signálů spojené s rozeznáváním objektů v audio, video a vědeckých aplikacích. Nezávislost na výrobci a lepší výpočetní výkon v Mentors’ Precision Synthesis nám umožnil srovnávání a kontrastování algoritmů, čímž jsme dokázali vyvinout toto perfektní debugovací prostředí pro vyhledávání časovacích problémů.

Více informací na: http://optngn.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Úterý, 27. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,270   USD = 23,290
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Technické listy
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007