. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
LAN moduly pro 10GBASE-T PHY od Bel Fuse
28. července 2009 - 9:30 | Pandatron | LAN moduly pro 10GBASE-T PHY od Bel Fuse   verze pro tisk

LAN moduly pro 10GBASE-T PHY od Bel Fuse

Společnost Bel Fuse Inc. nyní již oficiálně představila nové magnetické LAN moduly pro vysokorychlostní síťové a počítačové aplikace. 10GBASE-T moduly série S558-10GB-XX splňují veškeré standardy pro provoz 10Gbit ethernet LAN po měděných rozvodních linkách, jako je např. IEEE 802.3an pro provoz na kabelech typu CAT6A/CAT7 o délce nad 100 m. Série SMT dokáže operovat s pásmem, které je dostatečně široké pro budoucí rozvoj přenosových aplikací, jako je například hlasová komunikace, videopřenosy, vysokorychlostní ukládání dat v datacentrech, atp.

Tyto nové jednoportové magnetické SMT LAN moduly jsou vhodné pro zkombinování s 10GBASE-T PHY čipy v převodovém poměru 1:1. Nabízeny jsou jako nízkoprofilová zařízení, nejčastěji užívaná ve vysoce výkonných zařízení s velkou hustotou komponent, jako jsou například síťové přepínače (switche), routery, servery, atp.

Nová série magnetických modulů od firmy Bel se pyšní vynikajícími hodnotami průchozího útlumu, útlumu odrazu a přeslechu, což je zárukou pro optimální výkon a spolehlivost, tolik žádanou u vysokorychlostních sítí. Výrobce uvádí izolační napětí 1500 Vrms a proměnnou minimální indukčnost splňující všechny PHY požadavky.

Prodejní cena magnetických modulů S558-10GB-XX je stanovena na 4,50 USD při minimálním odběru tisíc kusů. Doba dodání je 6-8 týdnů.

Více informací na: http://www.belfuse.com/PRPage.asp?pRecno=243GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007