. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Software pro návrh a výběr feritových materiálů

Software pro návrh a výběr feritových materiálů

Ferrite Magnetic Design Tool je software společnosti EPCOS, předního dodavatele feritových materiálů. Nově uvedená verze (v 5.0) umožňuje konstruktérům výpočet a grafické zobrazení souvisejících parametrů. Software může být použit ve Windows XP i Vista a umožňuje přístup k datům všech feritů značky EPCOS.

Dostupné údaje zahrnují i materiály N45, T36 a T66 určené pro širokopásmové transformátory, stejně jako N51 a N95 určené naopak pro výkonové transformátory. Mezi zdokonalené funkce patří výpočet a zobrazení složitých permeabilit a impedancí v závislosti na frekvenci, výkonu a rušivých faktorů (například třetí harmonické). Všechny hodnoty je navíc možné simulovat při konkrétních podmínkách, jako je například teplota. Software je distribuován jako freeware a je tak volně ke stažení na webových stránkách výrobce.

Více informací na: http://www.epcos.com/web/generator/Web/Sections/DesignTools/Ferrites/Page,locale=en.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007