. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nios II Embedded Evaluation Kit, Cyclone III Edition

Nios II Embedded Evaluation Kit, Cyclone III Edition

Altera Corporation, výrobce programovatelných hradlových polí uvedl ve spolupráci s dalšími světovými výrobci, jako například Intel, Linear Technology, ISSI atd., bohatě vybavenou vývojovou desku, určenou pro práci se softwarovým procesorem.

Nios ® II Embedded Evaluation Kit, Cyclone ® III Edition umožňuje snadnou aplikaci špičkového hradlového pole firmy Altera v embedded systému. Díky promyšlenému designu je možné zhodnotit celý tucet různých procesorových systémů zaměřených například na nízkou cenu či nízký příkon a to vše pomocí dotykového barevného LCD panelu určeného pro procházení a načítání vašich demo aplikací.

Procesorové systémy unikátním způsobem prezentují výhody FPGA procesorů, jako je snížení počtu potřebných součástek, náklady na integraci výkonných grafických aplikací v FPGA, snížení provozních nákladů snadným upgrade systému přes internet, nebo například zvýšení výkonu systému při současném snížení příkonu použitím C-to-Hardware Acceleration kompilátoru.

Nios II Embedded Evaluation kit, Cyclone III Edition tak přináší kompletní sadu pro vývoj Nios II Embedded Design Suite (EDS), stejně jako dobrý ladící prostředek s celou řadou kompletních zdrojových kódů.

Více informací na: http://www.altera.com/products/devkits/altera/kit-cyc3-embedded.html?WT.mc_id=bc_ba_cm_ee_bx_l_221GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007