. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Texas Instruments s novými členy týmu v Praze
1. září 2009 - 11:21 | Pandatron | Texas Instruments s novými členy týmu v Praze | Komentářů: 0  

Texas Instruments s novými členy týmu v Praze

Pražská pobočka Texas Instruments posiluje podporu zákazníků ve východní Evropě.

Do pražské pobočky společnosti Texas Instruments (TI) přichází dva noví manažeři, kteří se budou podílet na dalším rozvoji obchodních aktivit TI v Česku a v celém regionu východní Evropy.

Goran Djukanovic je novým Regional Sales Managerem pro severní, střední a východní Evropu, zodpovědný za růst a podporu zákazníků Texas Instruments v České republice, Slovensku, Polsku a pobaltských zemích. Před nástupem do TI v červnu 2009 pracoval Djukanovic v Global Payments jako International Business Development Director, kam přešel z American Express. Vystudoval Moris Thores Institute v Mosvě, Bělehradskou univerzitu a studoval na International Business Center. Djukanovic hovoří anglicky, česky, německy, rusky a srbsky.

Sabina Pokorná zastává v Texas Instruments pozici Human Resources Managera pro východní Evropu. Je zodpovědná za nábor a rozvoj pracovníků na technických i obchodních pozicích v České republice, Maďarsku, Polsku, Rusku a Turecku. Před nástupem do TI pracovala v oblasti HR ve známých mezinárodních společnostech, jako jsou americký výrobce kosmetiky Coty, stavební společnost Skanska nebo britská finanční společnost Provident Financial. Sabina Pokorná má více než 12 let zkušeností z různých oblastí řízení lidských zdrojů, včetně odpovědnosti za různé regiony EMEA.

 

O Texas Instruments
Texas Instruments (NYSE: TXN) pomáhá zákazníkům řešit problémy a vyvíjet nová elektronická zařízení, která činí svět chytřejším, zdravějším, zelenějším a zábavnějším. TI, globální výrobce polovodičů, přináší inovace prostřednictvím výroby, návrhu a prodeje ve více než 30 zemích. Více informací najdete na www.ti.com

Kontaktujte Texas Instruments:
Domovská stránka firmy Texas Instruments
Domovská stránka firmy Texas Instruments v českém jazyce

European Customer Support Center
Zelená linka TI: 00800-ASK-TEXAS (00800-275-83927)GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PGSM-SIM900: GSM/GPRS modul SIM900
Čtyřpásmový GSM/GPRS modul s SIM900 firmy SIMCom a podporou SMS, MMS, GPRS Class 10, TCP/IP, FTP a dalších.
Skladem od 790 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007