. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
ABB poskytne řešení síťového řízení pro energetický podnik National Grid v USA

ABB poskytne řešení síťového řízení pro energetický podnik National Grid v USA

Společná platforma, která pomůže řídit energetickou síť a zvýšit efektivitu.

ABB, přední skupina v oblasti energetiky a automatizačních technologií, provede realizaci svého řešení Network ManagerTM SCADA/EMS (systém dohlížecího řízení a pořizování dat / systém energetického managementu) v USA pro společnost National Grid, která je předním energetickým podnikem v této zemi.

National Grid provede implementaci této technologie ve svých řídicích centrech elektrických provozů v severní části státu New York a v Nové Anglii za účelem řízení přenosových soustav a rozvodných sítí v tomto regionu. To povede k usnadnění společné platformy pro systémovou podporu a provozní činnosti, čímž dojde ke zlepšení efektivity a k zachování spolehlivého a bezpečného systému.

„Je nám potěšením pracovat se společností National Grid,“ řekl Jens Birgersson, vedoucí síťového managementu u ABB, který je součástí Systémů pro energetiku. „Network Manager je předním řešením, které je k dispozici na trhu a které umožňuje spolehlivý, bezpečný a energeticky účinný provoz sítě, a jedná se současně o ideální základ pro inteligentní přenosové aplikace.“

Jakožto součást náplně tohoto projektu poskytne ABB návrh, inženýrské zajištění, software, hardware, realizaci systému a související služby. Platforma Network Manageru zahrnuje systém SCADA, zdokonalené aplikace energetického systému, uživatelské rozhraní s vyspělou vizualizací a situačním povědomím, jakož i plně integrovaný simulátor pro výcvik pracovníků obsluhy. Tento projekt má rovněž možnosti systémové integrace, včetně využití modelu CIM (společný informační model), plného rezervního zajištění systému a nabízí prostor pro rozšíření. Network ManagerTM splňuje požadavky kybernetického zabezpečení společnosti National Grid a normy pro ochranu kritické infrastruktury NERC, jež jsou předepsány pro tento sektor.

„Tento projekt je součástí pokračujících investic společnosti National Grid do posilování služeb a spolehlivosti pro naše zákazníky,“ prohlásil Masheed H. Saidi, výkonný viceprezident National Grid a provozní ředitel pro přenosovou soustavu USA. „Těšíme se na výhody, jež získáme díky zdrojům a odborným zkušenostem ABB.“

National Grid je mezinárodní energetická dodavatelská společnost, která vlastní více než 4 000 megawattů kapacit pro výrobu smluvně objednané elektřiny v USA a dodává elektřinu zhruba 3,3 milionům zákazníků ve státech Massachusetts, New Hampshire, New York a Rhode Island. Rovněž spravuje elektrickou síť na Long Islandu na základě smlouvy uzavřené s Energetickým úřadem Long Islandu (LIPA).

ABB (www.abb.com) je přední světovou firmou působící v oblasti energetiky a automatizace. Umožňujeme zákazníkům ze sféry průmyslu a výroby a distribuce energií zlepšit jejich výkonnost při současném snížení dopadu jejich činností na životní prostředí. ABB má kolem 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa.

Odkazy & Download:
ABB v České republice
ABB poskytne řešení síťového řízení pro energetický podnik National Grid v USAGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
M10 QUECTEL
Čtyřpásmový GSM/GPRS modul M10 firmy QUECTEL, GPRS Class 12, TCP/IP
Termín nepotvrzen od 395 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007