. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Süss představil 3D testovací stanici na 300mm wafery

Süss představil 3D testovací stanici na 300mm wafery

Výrobce Süss microtec (Garching, Německo) představil měřící stanici určenou pro 3D kontrolu vrstev elektronických čipů - waferů do průměru 300 mm.

Süss microtec PA300PS 3D je celosvětově první verze měřící stanice určené pro elektrické sondování 3D složených struktur na úrovni waferu. K dispozici je celá řada rozličných testů aplikovatelných na konečný wafer před jeho závěrečnými kroky i samotné čipy před zapouzdřením.

V závislosti na konkrétních požadavcích nabízí stanice detekci vad s funkcí „Microalign“, určenou pro vertikální sondážní technologii a systém aktivní teplotní kompenzace pro zkoušku různých teplot - ATM (Automated Thermal management). K dispozici je široký teplotní rozsah, umožňující měření nízkých signálů prostřednictvím technologie Süss \'ProbeShield.

Dalšími dostupnými funkcemi jsou například nastavitelná úroveň sondy a termálního pouzdra, stejně jako mikroskopická vizualizace probíhajících 3D měření.

Stáhněte si prosím Flash Player pro přehrávání videí.

Více informací na: http://www.suss.com/products/test_systems/probe_shield_technology/pa300_probeshield_3dGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007