. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Freescale Semiconductor – PROGRAMOVÁNÍ DIGITÁLNÍCH SIGNÁLOVÝCH KONTROLÉRŮ

Freescale Semiconductor – Technický Seminář - PROGRAMOVÁNÍ DIGITÁLNÍCH SIGNÁLOVÝCH KONTROLÉRŮ

Společnost Freescale Semiconductor pořádá 23. září v Žilině bezplatný praktický seminář o digitálně signálových kontrolérech řady „MC56F800x". Tentýž seminář bude následně 24. září pořádán i v Rožnově p. R.

Tyto semináře jsou určeny pro návrháře, aplikační inženýry, specialisty a obecně pro každého, koho zajímají nové technologie a výkonné digitálně signálové kontroléry.

S ČÍM SE SEZNÁMÍTE?
Po registraci bude úvodní část od stručného představení společnosti Freescale Semiconductor a přehledu nových mikrokontrolérů, čidel a analogových produktů směřovat k informacím o architektuře a periferních modulech digitálně signálových mikrokontrolérů řady „MC56F800x“.

Dopolední teoretické sekce jsou především určeny pro všechny, kdo potřebují detailně porozumět architektuře „MC56F800x“ a integrovaným periferním modulům. Další prezentace Vás uvedou do široké oblasti softwarových nástrojů podporujících tuto architekturu. Prezentace se budou zabývat zejména vývojovými nástroji, jež budou účastníkům bezplatně rozdány tj. „CodeWarrior for 56800/E Digital Signal Controllers 8.2.3“, „Processor Expert“, „QuickStart Low-Level Drivers“, „Embedded Software Libraries“ a „FreeMaster Real-Time Monitoring Tool“.

Odpolední sekce s praktickým zaměřením Vás zavedou do světa programování a vývoje aplikací. V těchto praktických sekcích budou demonstrovány postupy vývoje embedded programů v jazyce C pro mikrokontroléry řady „MC56F800x“ a též postupy s využitím nejen generátoru kódu „Processor Expert“, ale rovněž pomocí konfigurátorů nastavení periferií „QuickStart Low-Level Drivers“.

AGENDA SEMINÁŘE:
  Čas   Popis Sekce
  9:00   Freescale Semiconductor – přehled produktů
  10:00   Architektura MC56F800x – procesorové jádro
  10:30   Přehled periferních modulů MC56F800x a jejich činnost
  11:15   Přestávka na kávu
  11:30   Představení nástroje “CodeWarrior for 56800E Digital Signal Controllers”
  12:05   Představení doplňkových nástrojů (“ProcessorExpert”, “QuickStart Low-Level Drivers”, “Embedded Software Libraries”)
  12:25   Workshop – rozblikání LED (zvládnutí GPIO ovladače)
  12:45   Přestávka na oběd
  13:45   Workshop – obsluha externích přerušení (zvládnutí IRQ ovladače)
  14:15   Workshop – příklad FreeMaster (zvládnutí FreeMaster a QuadTimer ovladačů)
  14:45   Workshop – exponenciální filtr (ukázka použití MAC instrukce)
  15:15   Přestávka na kávu
  15:30   Workshop – příklad PWM (zvládnutí PWM ovladače a základních funkcí “Embedded Software Library”)
  16:15   Workshop – příklad zpracování analogových signálů (zvládnutí PGA a ADC ovladačů)
  16:55   Workshop – příklad bezdotykového snímače (vysvětlení techniky bezdotykového snímání)
  17:35   Freescale – on-line podpora a služby zákazníkům
  17:45   Otázky/diskuze

MÍSTO KONÁNÍ, DATUM A REGISTRACE:
Očekáváme, že zájemců o účast bude mnoho, proto se včas zaregistrujte a rezervujte si tak místo na tomto technickém semináři. Zájemci s vlastním přenosným počítačem jsou vítání – minimální systémové požadavky na PC jsou: 1.0GHz procesor, Windows XP/2000, 2.0 GB volného místa na disku a USB2.0 komunikační rozhraní.

CO SI OD NÁS ODNESETE?
Účastníci semináře budou proškoleni o architektuře, periferních modulech a programování digitálně signálových mikrokontrolérů řady „MC56F800x“. Každý účastník rovněž obdrží speciálním edici vývojových nástrojů „CodeWarrior for 56800/E Digital Signal Controllers 8.2.3“, „Processor Expert“, „QuickStart Low-Level Drivers“, „Embedded Software Libraries“ a „FreeMaster Real-Time Monitoring Tool“.

OTÁZKY?
Pokud budete potřebovat nějaké další informace o tomto technickém semináři, prosím kontaktujte Martina Mienkinu (martin.mienkinafreescale.com).

Ing. Martin Mienkina, Ph.D.

Freescale Polovodiče s.r.o.
1. máje 1009, 756 61 Rožnov p. R.
Česká Republika
Tel.:+420 571 665 106

Odkazy & Download:
Domovská stránka společnosti Freescale
Domovská stránka společnosti Freescale Česká Republika

Žilina (23. září 2009) - registrace
Rožnov p. R. (24. září 2009) - registraceGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
IPRELAY8R - IP RELÉ a teploměr s webovým rozhraním
Moduly IP RELÉ - IPRELAY8R obsahují osm releových výstupů s přepínacím kontaktem, webové rozhraní, integrovaný a externí teplotní senzor s pamětí na 10 záznamů a zobrazením naměřených hodnot v grafu.
Skladem od 1520 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007