. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Ramtron má potíže se svými paměťmi
10. září 2009 - 8:45 | Pandatron | Ramtron má potíže se svými paměťmi   verze pro tisk

Ramtron má potíže se svými paměťmi

Ramtron International Corporation, americký výrobce polovodičů se zaměřením na vývoj a výrobu permanentních feroelektrických pamětí s náhodným přístupem (F-RAM) a integrovaných polovodičových produktů dnes oznámil uzavření dohody o vzájemném vyrovnání. Ramtron byl před nějakým časem žalován jedním ze svých zákazníků za selhání jeho produktu z oblasti polovodičových feroelektrických pamětí.

V důsledku vyrovnání a po vyplacení pojistného a úvěrového produktu, určeného pro budoucí dodávky, bude Ramtron ve třetím čtvrtletí tohoto roku hospodařil s příjmy v hodnotě přibližně 150 000 USD. Původní plány přitom počítaly se ziskem až 815 000 USD, právě také v souvislosti se zmíněným zákazníkem.

Bohužel, dostupné prameny o jménu žalující společnosti mlčí a stejně tak nezveřejňují ani konkrétním typu problémových pamětí.

Více informací na: http://www.ramtron.com/press-center/press-release.aspx?id=108GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007