. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Texas Instruments nově v Praze
16. září 2009 - 6:18 | Pandatron | Texas Instruments nově v Praze   verze pro tisk

Texas Instruments nově v Praze

Společnost Texas Instruments minulý týden slavnostně otevřela svoji pobočku pro střední a východní Evropu v Praze. Prezident TI pro Evropu, střední východ a Afriku Jean-Francois Fau při této příležitosti představil strategii společnosti, která je postavena na rychlé a dostupné podpoře zákaznických požadavků v jednotlivých regionech. TI se snaží podporovat zákazníky v jejich zemi a také v jejich jazyce. Evropské telefonické centrum zákaznické podpory, které sídlí také v Praze proto svým zákazníkům poskytuje informace v 16-ti různých jazycích.

Při slavnostním otevření kanceláře Texas Instruments v budově City Tower na pražském Pankráci měli zákazníci TI možnost setkat se osobně nejen s manažery, ale také s pracovníky, s nimiž mohou komunikovat každý den.

O společnosti Texas Instruments:
Texas Instruments (NYSE: TXN) pomáhá zákazníkům řešit problémy a vyvíjet nová elektronická zařízení, která činí svět chytřejším, zdravějším, zelenějším a zábavnějším. Texas Instruments jako globální výrobce polovodičů přináší inovace prostřednictvím výroby, návrhu a prodeje ve více než 30 zemích. Více informací naleznete na www.ti.com.

Kontaktujte Texas Instruments:
Domovská stránka firmy Texas Instruments
Domovská stránka firmy Texas Instruments v českém jazyce
Zelená linka TI: 00800-ASK-TEXAS (00800-275-83927)

European Customer Support Center
TI E2E Community
Sledujte TI na http://twitter.com/TXInstrumentsGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007