. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
ARM členem Linux Foundation
17. září 2009 - 11:16 | Pandatron | ARM členem Linux Foundation   verze pro tisk

ARM členem Linux Foundation

Partnerství ARM s předními výrobci polovodičových prvků a koncových zařízení pomůže posílit mobilní výpočetní software ecosystem a rozšířit trh s produkty založenými na operačním systému Linux. „Společnost jako je ARM může způsobit doslova mobilní Linuxovou revoluci“, řekla Amanda McPherson, vice president marketingových a vývojových programů v Linux Foundation. Naopak Ian Drew, výkonný vice president pro marketing v ARM ve své zprávě uvádí, že k velké revoluci dochází již nyní, kdy zájem spotřebitelů přechází od PC k více inovativním a především mobilním řešením spotřebního zboží. Podle jeho slov je navíc v tomto směru ARM světovou jedničkou a umožňuje tak budoucí úzké propojení k Linux Foundation. Spojení ARM s Linux Foundation se tak zdá být přirozeným krokem k prosazení inovací v komunitě Linux pro nasazení na bohatě vybavených mobilních počítačových systémech s rostoucím důrazem na konektivitu a trvalé spojení se světem.

Více informací na: http://linux-foundation.org/weblogs/press/2009/09/14/arm-joins-the-linux-foundationGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Čtvrtek, 29. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,325   USD = 23,141
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007