. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Xilinx ISE Design Suite a Virtex-6 HXT
24. září 2009 - 14:14 | Pandatron | Xilinx ISE Design Suite a Virtex-6 HXT   verze pro tisk

Xilinx ISE Design Suite a Virtex-6 HXT

Xilinx Inc. přední výrobce programovatelných hradlových polí oznámil rozšíření podpory návrhu s obvody Virtex-6 HXT FPGA. Tyto obvody jsou speciálně optimalizovány pro použití v aplikacích 40G/100G optických datových sítí. Disponují rychlým sériovým rozhraním a technologií pro podporu ultra-širokopásmových systémů v souladu s více než 11 gigabity za sekundu.

Dostupnost ISE Design Suite 11.3 přináší návrhářům přístup k portfoliu FPGA obvodů určených pro vysokorychlostní datové přenosy a tzv. high-end a ultra high-end aplikací se sériovým datovým přenosem.

Kromě podpory designu pro Virtex-6 HXT FPGA vylepšuje ISE 11.3 i podporu obvodů Spartan-6 a Virtex-6 LXT FPGA a Virtex-6 SXT FPGA.

Podle informací společnosti Xilinx rozšiřují obvody Virtex-6 HXT možnosti rychlých sériových rozhraní především díky vysokorychlostnímu sériovému GTX transceiveru.

ISE Design Suite 11.3 je nyní k dispozici s plnou podporou všech obvodů FPGA skupiny Virtex-6 a Spartan-6 a to v ceně začínající na 2.995 USD za verzi Logic Edition. Zákazníci mohou navíc využít volně dostupné, plně funkční 30-denní seznamovací verze z webových stránek firmy Xilinx. Obvody Virtex-6 HXT budou dostupné nejpozději od tohoto prosince.

Více informací na: http://www.xilinx.com/ISEGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007