. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nový software IBM spouští díky datům ze senzorů automatizované podnikové procesy

Nový software IBM spouští díky datům ze senzorů automatizované podnikové procesy

Umožňuje budovat inteligentní systémy pro správu dálničního provozu, monitorování vodního průtoku, kvality ovzduší a toku energie v rozvodných sítích.

Společnost IBM uvádí software, který extrahuje relevantní obchodní informace z miliónů propojených senzorů, které spojují věci ve fyzickém světě. Pomocí softwaru WebSphere Sensor Events lze shromažďovat a analyzovat obrovské objemy dat ze senzorů, která poskytnou klientům přehled nutný k rychlé reakci na měnící se podmínky trhu. Tento software je jednou z mnoha technologií IBM, které vnášejí novou úroveň inteligence do způsobu interakce mezi lidmi, firmami, organizacemi, státními úřady a systémy.

WebSphere Sensor Events zachycuje data ze senzorů a automatizuje reakce podnikových systémů podle souboru pravidel nebo událostí. Tento software je jedinečný v tom, že pokrývá celé spektrum požadavků klientů, od zachycování informací ze snímacích zařízení až po propojení se systémy pro analýzu, správu podnikových procesů a správu informačních technologií a fyzického majetku.

Pomocí aplikace WebSphere Sensor Events získají klienti přístup k informacím, které potřebují k tomu, aby byli schopni lépe předvídat a reagovat na různé obchodní každodenní situace. Informace z propojených senzorů také pozitivně ovlivňují každodenní životy lidí – urychlují automobilový provoz ve velkých městech, zajišťují pravost lékařských předpisů a poskytují spotřebitelům podrobné informace o původu potravin, které si kupují.

Aplikace WebSphere Sensor Events obsahuje technologii zpracování podnikových událostí, kterou IBM získala akvizicí společnosti AptSoft Corporation v roce 2008, a také funkce správy podnikových procesů a správu událostí ze softwaru WebSphere a Tivoli. Kromě správy událostí obsahují produkty IBM pro správu podnikových procesů také technologii obchodních pravidel (business rules technology), která řídí rozhodování v mnoha oblastech obchodování, jako je například plánování, rozpočty nebo plnění termínů. Tento produkt poskytne klientům data, s nimiž dokáže pracovat jak nedávno uvedený IBM Smart Analytics System, tak software IBM Cognos.

Společnost IBM a její klienti v mnoha odvětvích – ve státní správě, maloobchodě, strojírenství, zdravotnictví, v odvětví technických služeb i dopravy – budují sítě senzorů s cílem vnést inteligenci do „internetu věcí,“ v němž propojené senzory komunikují svou identitu, inventární údaje a polohu i informace o prostředí, jako je teplota nebo vlhkost.

Aplikace WebSphere Sensor Events rovněž najde uplatnění v datových centrech – včetně několika zařízení IBM – kde slouží ke sledování cenných zařízení jako jsou počítače, přepínače a záložní pásky. Funkce Asset Inventory Management Services aplikace WebSphere Sensor Events pro tento účel doplňuje široké možnosti správy infrastruktury poskytované softwarem IBM Tivoli cennými informacemi o fyzickém inventáři, například o neoprávněném přesunu nákladného počítačového vybavení.

Dalšími softwarovými produkty IBM, které vytvářejí základnu pro internet věcí, jsou InfoSphere Traceability Server, Cognos 8 BI, WebSphere Business Events a Business Process Management, software ILOG pro řízení dodavatelského řetězce, Tivoli Netcool a Maximo Asset Management.

Odkazy & Download:
Domovská stránka IBM
Domovská stránka IBM v českém jazyce

Nový software IBM spouští díky datům ze senzorů automatizované podnikové procesy
Sensor solutions
InfoSphere Traceability ServerGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
TX-SAW 433MHz
Vysílač AM 433.92MHz, SAW, max. 15dBm, +5V
od 113 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007