. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Indukčnosti pro nejnáročnější aplikace
1. října 2009 - 11:05 | Pandatron | Indukčnosti pro nejnáročnější aplikace | Komentářů: 3  

Indukčnosti pro nejnáročnější aplikace

Nová řada robustních indukčností Coilcraft CPS je určena pro použití v nejnáročnějších aplikacích, jako jsou produkty pro letecký průmysl a vojenská zařízení.

Coilcraft CPS (Critical Products and Services Group) zahájila novou sérii keramických indukčností velikosti 0603, určených pro letecký a vojenský průmysl. Tyto robustní komponenty jsou vyrobeny tak, aby splňovaly specifické požadavky i těch nejnáročnějších aplikací.


Obr. 1: Mechanické provedení indukčnosti řady ML312RAG

Coilcraft CPS ML série nabízí vyšší hodnoty než jiné indukčnosti v pouzdrech 0603, což umožňuje snížení požadované plochy PCB na minimum. Indukčnosti jsou dostupné v obvyklých hodnotách v rozmezí 47 nH až 22 µH. Činitel jakosti Q je přitom shodně velký při 50 i 250 MHz a rezonanční frekvence SRF je vyšší než 16 GHz. Použitá keramická konstrukce umožňuje vysoký pracovní proud i pájecí teplotu. Pracovní teplotní rozsah je -40 °C až +155 °C. MTBF přesahuje hodnotu jedné miliardy hodin.


Obr. 2: Typická hodnota Q vs. frekvence u ML312RAG
 
Obr. 3: Závislost indukčnosti na frekvenci u ML312RAG

Indukčnosti ML série jsou navrženy, vyrobeny a testovány tak, aby byly schopny zajistit své vlastnosti potřebné v kritických aplikacích a pro použití v nepříznivých podmínkách provozního prostředí. Krom toho výrobce nabízí možnost ověřit splnění specifických požadavků zákazníka a zajištění příslušné certifikace.

Pro stanovení ceny prosím kontaktujte výrobce.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů

0603-Size Inductors Target Aerospace and Military Applications
Chip Inductors
Technická specifikace ML312RAG
Technická specifikace MS312RAA
Technická specifikace MS312RAGGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (3):

Zobrazit starší 30 dnů (3)...

Vývojář
Příspěvků: 981
Město: Praha CZ
Členem od:
03. 06. 2000
3. Dne 02. 10. 2009 v 08:41 zaslal pandatron
Bez titulku
No jak se to vezme. Jsou to asi tři roky, co jsem ve spolupráci s firmou ASIX dělal návrh komunikační části elektroniky pro družici a výběr součástek odolných radiaci byl opravdu velice malý. Oficiální přehled doporučovaných součástek byl jak z dob Tesly a oficiální nabídka světových výrobců byla také velice omezená.


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232R - modul, převodník USB-UART
Modul s obvodem nové generace FT232RQ - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 390 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007