. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Web PANDATRON.CZ existuje již od roku 2000 (i když s jinou adresou) a je neustále dolaďován a upravován tak, aby stále využíval moderní internetové a designerské trendy. V tomto rychle se měnícím oboru to ani jinak dělat nejde, vše je zde tak rychlé, že weby nějaký čas neměněné vypadají jako weby „z minulého století“. To samozřejmě nedělá dobré jméno ani webu, ani informacím na něm obsažených.
Samozřejmě nejen díky tomu návštěvnost webu neustále stoupá. Ještě před nedávnem se pohybovala kolem pouhých několik set čtenářů denně, avšak za poslední roky se vyšplhala až na 9 000 unikátních návštěvníků (UIP) denně a více než 250 000 za měsíc. To odpovídá v průměru 65 000 shlédnutých stránek denně a více než 2 000 000 za měsíc.

Web PANDATRON.CZ začínal jako web se zajímavými a praktickým elektronickými konstrukcemi pro každého, koho alespoň trochu zajímala elektronika. Tento trend byl zachován dodnes, byl však navíc rozšířen o další dva – především jsou to aktuální informace z elektrotechnického světa a dále pak o články odborného charakteru, zaměřené na profesionální vývojáře. Tím je mimojiné zajištěno i široké rozpětí návševníků a to jak věkem, tak i kvalifikací.

Základem webu PANDATRON.CZ jsou tedy především odborné, informačně-technické články. Naše články navíc většinou zaujímají první místa vyhledávačů a jsou tak tím prvním, na co potenciální zákazník zamíří. Viz například naše články o Vinculum od firmy ASIX a podobné.
Výrobcům, firmám, nebo distributorům se tak nabízí možnost přinášet informace o svých vlastních výrobcích, o výrobcích ze sortimentu, či o událostech ve firmě. Navíc díky širokému spektru návštěvníků může jít i o široké spektrum produktů, či informací.

Tyto informace jsou koncipovány jako články s omezením reklamního obsahu, případně diskuse pod článkem. Informace je doprovázena dle možnosti obrazovými, audio či video informacemi. Článek je samozřejmě doplněn i o odkazy na datasheety výrobku, odkazy na zdroj, prodejce či distributora. Při zobrazování těchto článků je navíc omezena reklama na konkrétního výrobce, takže se nestane aby u prezentace výrobku nějaké firmy byla zobrazena reklama konkurence!

Měsíční vývoj návštěvnosti dle Advanced Web Statistics za uplynulé období:

RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007