. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Neděle, 25. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
(Po-Pá, 8:00-20:00)
ZDARMA zadat poptávku
Sháníte zboží, materiál nebo služby? Nejlepšího dodavatele vyberete z mnoha nabídek!
?
Ušetřete až 30% z běžných cen
Vše zdarma, žádné provize
Poptávejte zboží i služby
Jak systém funguje?
Zájemce (firma nebo soukromá osoba) si přes poptávkový formulář zadá velice jednoduše a zcela zdarma svou poptávku. Poptávka se během několik minut od odeslání zobrazí některému z našich techniků, který ji doplní vhodným titulkem, vybere pro ni odpovídající rubriku, případně mírně upraví text poptávky a potvrdí její zobrazení.

Od této chvíle bude poptávka dostupná na webových stránkách Pandatron.cz/.sk všem zájemcům. Zároveň dojde navíc k rozeslání poptávky vhodným dodavatelům, kteří, pokud je zaujme, zašlou na mail poptávajícího své nabídky. Případně si mohou vyžádat více informací, především pokud se jedná například o zakázkový vývoj.

Všechny uvedené kroky jsou zcela zdarma a od dodavatelů nevyžadujeme žádnou provizi. Poptávající, pokud se mu žádná z došlých nabídek nebude zamlouvat, nemusí na žádnou z nich přistoupit.
Proč využívat systém poptávek?
Protože poptávky jsou pro odběratele zárukou získání nejnižší možné ceny. Nemusíte na internetu procházet nabídky jednotlivých dodavatelů a každého z nich oslovovat. Využitím poptávkového systému oslovíte v jediném okamžiku desítky vhodných dodavatelů, o jejichž výběr se navíc starají naši odborní pracovníci.

Pro dodavatele jsou poptávky naopak zdrojem obchodních příležitostí, které navíc dostanete přímo na svůj mail. Není tedy nic jednoduššího, než na zajímavou poptávku odpovědět. Získání nových zákazníků nebylo nikdy jednodušší.
Jak mohu zadat novou poptávku?
Zadání poptávky je velice jednoduché a je zcela zdarma. Stačí pouze vyplnit jednoduchý poptávkový formulář a přidat své základní kontaktní informace. O oslovení vhodných dodavatelů se již postará některý z našich odborně znalých techniků. O každém kroku budete navíc informováni krátkou zprávou, zaslanou na uvedený mail a zároveň získáte přístup ke správě své poptávky. Zadejte svou poptávku ještě dnes a ušetřete i desítky procent z běžné ceny.
Jak získám kontakt na poptávajícího?
Kontakt na poptávajícího mohou získat pouze registrovaní a ověření dodavatelé, kteří mají zaplacenou službu. V tom případě máte přístup ke kontaktním údajům všech aktivních poptávek a můžete si zdarma aktivovat okamžité zasílání nových poptávek na mail. Kontakty na poptávající můžete získat již od 2490 Kč/rok (bez DPH).

Zároveň svou registrací získáte i přístup k přehledu všech vašich poptávek. Poptávky registrovaných a ověřených uživatelů jsou označeny nápisem „Certifikovaný zákazník“ a pro další dodavatele jsou tak mnohem větší zárukou bezproblémového obvodu.
Jaké jsou ceny služeb?
Zadání poptávky i přístup k její správě je zcela zdarma. Placenou službou je přístup dodavatelů ke kontaktním informacím poptávajících, více viz. ceník v registračním formuláři.
Platí se z uzavřených obchodů nějaké provize?
Provize ani jiné poplatky se z uzavřených obchodů neplatí! Platí se pouze uvedený paušální poplatek na dobu 3, 6 nebo 12 měsíců za přístup ke kontaktním informacím poptávajících, více viz. ceník v registračním formuláři.
Jak si mohu nastavit kategorie pro zasílání poptávek?
Jako registrovaný dodavatel si po přihlášení do systému můžete v záložce „Nastavení“ zvolit libovolné rubriky, ze kterých si přejete zasílat poptávky na zadaným mail.
Je k dispozici technická podpora?
Technická podpora je k dispozici v pracovní dny (Po – Pá) od 8 do 20 h. Velmi rádi Vám pomůžeme s nastavením i zadáním své poptávky. Využít můžete jak telefonu, tak i jednoduchého kontaktního formuláře. Více informací a přehled kontaktních údajů naleznete na stránce Kontaktní informace.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007