. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Neděle, 28. května 2017, 21. pracovní týden
EUR = 26,435   USD = 23,606
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
KATEGORIE

Vyhledávání

Doporučujeme

Nové zboží

Informace
Zpět do kategorie
Nabíječka Li-ion/Li-pol akumulátorů - PUCHRG
Moduly PUCHRG – nabíječky Li-ion a Li-pol článků představují snadné řešení pro bezpečné a rychlé nabíjení Lithium-iontových a Lithium-polymerových akumulátorů...
180,- Kč 217,80 Kč s DPH
ks
Skladem: >10 ks RoHS: ANO
Dodavatel/výrobce: Pandatron Záruka: 24 měs
Značení výrobce: PUCHRG Vytisknout
 
 
 
Moduly PUCHRG – nabíječky Li-ion a Li-pol článků představují snadné řešení pro bezpečné a rychlé nabíjení Lithium-iontových a Lithium-polymerových akumulátorů. Integrované řešení společnosti Microchip umožňuje plně automatické nabíjení jednoho článku se jmenovitým napětím 3,7 V při současné kontrole teploty akumulátoru.

Základem modulu PUCHRG je obvod MCP73833 společnosti Microchip. Jedná se o plně integrovaný nabíjecí obvod s výstupním proudem až 1A. Uvnitř miniaturního pouzdra typu MSOP-10 s rozměry pouhých 3 x 3 mm je integrován jak výkonový polovodičový tranzistor, tak i proudový senzor a revezní ochrana před vybíjením, zabraňující toku proudu z akumulátoru zpět na vstup nabíječky. Rovněž obvodu nechybí ani celá řada bezpečnostních prvků, včetně sledování teploty akumulátoru, integrované teplotní regulace a bezpečnostního časovače.

Moduly PUCHRG jsou navrženy pro jednoduché použití. Na jedné straně obsahují USB A konektor, určený pro připojení k PC, notebooku, nebo síťovému 5 V DC adaptéru. Na druhé straně pak obsahují svorkovnici, určenou pro přímé připojení nabíjeného Li-ion, nebo Li-pol akumulátoru. Rovněž je na desce umístěn teplotní senzor (NTC termistor), umožňující snadné mechanické a především tepelné spojení s nabíjeným akumulátorem.


Základní vlastnosti:

Mohlo by vás také zajímat:
   
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007