. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
(Po-Pá, 8:00-20:00)
Popište výrobek nebo službu, o kterou máte zájem:
REGISTRACE
Příklady a vzory poptávek
Tip: Jednoduše popište poptávku co nejdetailněji. Naši pracovníci ji zkontrolují a případné technické nesrovnalosti rádi upraví.
Poptávku zadáváte jako:
Vaše poptávka bude předána některému z našich kvalifikovaných techniků, který pro ni zvolí vhodnou kategorii a zajistí její rozeslání jednotlivým dodavatelům. O této skutečnosti budete informováni.

 
Zakázkový vývoj elektroniky
Nabízíme zakázkový vývoj elektroniky a kusovou či sériovou výrobu elektronických zařízení.
Díky dlouholeté praxi a velkému provázání s řadou dalších firem jsme schopni vyvinout a posléze i vyrobit v jakémkoliv množství téměř jakékoliv elektronické zařízení. Ať už přemýšlíte o malém jednoúčelovém zařízení či o velice rozsáhlém a náročném systému, jsme pro Vás tím pravým partnerem.

Uživané technologie
Pro zajištění všech Vašich požadavků, ať už jsou jakkoliv speciální, využíváme ty nejmodernější produkty světových výrobců.
Základním stavebním kamenem téměř jakéhokoliv elektronického zařízení je mikroprocesor. Jelikož je to hlavní část určující základní parametry, využíváme vždy optimální řešení ušité namíru přímo Vaší aplikaci. Na tomto místě používáme ověřené 8 – 32 bitové procesory, procesory s jádrem ARM7 či ARM9 s operačním systémem Linux a pro časově náročnější aplikace využíváme širokou nabídku hradlových polí Xilinx a Altera.

Dlouholetá praxe v oboru vývoje elektroniky nám dává i bohaté zkušenosti s nepřebernou škálou komunikačních linek a protokolů a elektronických prostředí vůbec. Použitím již zvládnutých, ověřených a vyladěných specifikací zákazník dostává jistotu nízké doby potřebné pro vývoj a tím i ceny a samozřejmě i 100% spolehlivosti. Z běžnějších protokolů by se dalo jen orientačně vybrat RS232 / 422 / 485, USB host/slave, PCI a PCI express, gigabitový ethernet, WiFi a spoustu dalších. Z analogové techniky by zástupci mohli být MP3 přehrávače i speciální měřící a logovací přístroje.

Jak již bylo zmíněno co se součástkové základny týče, snažíme se vždy používat moderní avšak ověřené elektronické součástky. V tomto směru nám nečiní potíže masivní výkonové obvody ani miniaturní součástky počínající miniaturní řadou 0402 a až osmivrstvé plošné spoje s tzv. utopenými prokovy a obvody v BGA pouzdrech.

I když elektronika je základem kažného zařízení, mechanické provedení a design výrobku je to co ho nakonec prodává. V tomto směru máme samozřejmě také dlouholeté zkušenosti a jsme schopni zajistit výrobu Vašeho produktu v opracované plastové krabičce, krabičce lisované na zakázku či obracované nebo lité kovové krabičce. To vša samozřejmě doplněné o potisk s použitím vhodné technologie pro dosažení maximální kvality a stálosti vzhledu produktu.
Pokud k danému zařízení patří i software pro počítač, vytváříme jej v jazycích C++ (Windows i Linux), Deplhi, Pascal (pro DOS), nebo jako webovou aplikaci v PHP, MySQL, ASP a dalších.

Termíny a ceny
Kvůli různorodosti vyvíjench a vyráběných elektronických zařízení není možné zde uvést ceny, jelikož se jedná o velice individuální záležitosti. Cena je vždy stanovována na základě konkrétních požadavků zákazníka, případně požaduje-li pouze návrh elektroniky, mechaniky, firmware či software. Cena je však většinou až řádově nižší díky již zmiňované dlouholeté praxi a tím rozsáhlé součástkové i vývojové základny.

Stejně tak termíny jsou odvíjeny od náročnosti a samotných požadavků zákazníka. Expresní zakázky pro nás nejsou překážkou.

Reference
Jednou z hlavních priorit našeho vývoje je naprostá diskrétnost a proto není možné zde uvést jména našich stálých tuzemských i zahraničních zákazníků a jejich zakázky. Je možné pouze uvést, že naše dosavadní produkty směřovali jak do špičkových laboratoří, tak i pod Zemský povrch, do letadel a i do kosmu.
Můžeme tedy směle tvrdit, že máme již bohaté zkušenosti s vývojem elektroniky snad do všech možných prostor a že jsme připraveni splnit Vaše jekékoliv přání. Ať už přemýšlíte o malém a jednoúčelovém elektronickém zařízení, nebo o velkém a náročném systému.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat a sdělit nám Vaše přání. My s Vámi případně projednáme detajly zařízení a stanovíme Vám nezávaznou cenovou nabídku, podle které se budete moci sami rozhodnout, zda o naše služby máte zájem či nikoliv.


vyvoj@pandatron.cz
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007