Připojte své věci k internetu pomocí miniaturního modulu od AK-NORD

Pokud potřebujete pro svůj projekt flexibilní ETH modul v SMD provedení, pracující v průmyslovém rozsahu teplot, XT-FEMTO-SXL je určitě dobrou volbou.

XT-FEMTO-SXL je miniaturní Ethernet modul velikosti 27x27x3mm, který je možný velmi jednoduše integrovat na DPS. Flexibilní provedení modulu umožňuje osadit modul přímo na nosnou DPS, nebo pomocí 100mil kolíkové lišty umístit tento modul nad součástky a tím ušetřit ještě více místa na DPS.

Celkově nabízí modul dvě sběrnice, které lze nakonfigurovat jako RS232, RS485, I2C nebo SPI a rovněž TTL IO vstupy/výstupy pro všeobecné použití. Pro připojení k LAN je třeba pouze jedna součástka – RJ45 konektor s integrovaným transformátorem a připojené napájení 3,3V. Vzápětí je modul ihned připraven komunikovat s jakýmkoli zařízením kdekoliv ve světě. Výhodou takového řešení modulu je, že je možné použít i napájení prostřednictvím PoE.

To, co však nejvíce nahrává ve prospěch modulu XT-FEMTO-SXL, je dlouhý seznam dostupných funkcí/emulovaných zařízení: Modem Emulation, Connect-on-data, Auto-connect, Tunnel mode, DYNDNS Client, FTP Server, LPR server, I2C Master, SPI Master, SPI Master/Slave, TTL IO, 512KB Internal FlashDrive, Flash File System, SD and DF Card, 4bit and SPI Display, e-mail Client, TCP/UDP Client, TCP/UDP Server, SYSLOG Client, M2M. Unikátní SMD provedení je bonus, který ocení vývojáři při návrhu DPS.

Technické údaje:

Rozhraní – Vlastnosti:

V případě zájmu kontaktujte prosím společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic

Miniaturní Ethernet modul XT-FEMTO-SXL
EVA KIT XTNANO


(c) www.Pandatron.cz - Elektrotechnický magazín

 

10. dubna 2017 - 7:30 - Pandatron