Měření a testování v RS Pro

Díky změně značky ISO-TECH za účelem rozšíření sortimentu produktů RS Pro pro testování a měření mají zákazníci k dispozici širší možnosti výběru, výkonu, užitné hodnoty a kvality.

Společnosti RS Components (RS) a Allied Electronics (Allied), obchodní značky společnosti Electrocomponents plc, která je celosvětovým distributorem elektronických součástek a elektrokomponentů, dnes oznámily rozšíření nabídky výrobků RS Pro pro testování a měření o více než 500 profesionálních, cenově dostupných produktů. Tyto produkty, které dříve tvořily sortiment značky ISO-TECH, byly přejmenovány, aby posílily portfolio výrobků privátní značky, tvořené více než 40 000 vysoce kvalitními průmyslovými produkty a elektronickými součástkami.

Tento krok představuje konečné spojení všech produktů privátních značek společnosti RS pod značku RS Pro, která byla založena v únoru 2016 a koncipována jako značka nabízející kombinaci kvality, výkonu a užitné hodnoty. Všechny produkty této řady nesou pečeť kvality „RS Approved“, která reprezentuje přední oborové standardy v oblasti auditingu, kontroly, testování a certifikace.

Řada produktů ISO-TECH, které byly převedeny pod sortiment RS Pro, nabízí odolnou konstrukci a umožňují vysoce přesné měření. Zahrnuje voděodolné multimetry, digitální fotometry, hlukoměry a vysoce výkonné digitální osciloskopy s pokročilými funkcemi, které lze obvykle najít u mnohem dražšího testovacího vybavení. Všechny produkty jsou nabízeny až s tříletou zárukou na vady materiálu a výroby.

Kurt Colehower, President značky RS Pro, říká: „Přejmenování produktů ISO-Tech na RS Pro je přímou odpovědí na potřeby našich zákazníků. Značka RS Pro se snaží produkty pro testování a měření přizpůsobit na míru svým zákazníkům
a rozšířit tak sortiment našich produktů. Cílem značky RS Pro je poskytnout zákazníkům možnost získat kvalitu a výkon za příznivou cenu. Nabídka produktů pro testování a měření RS Pro je proto nyní důležitou součástí rodiny produktů RS Pro.“

RS Components a Allied Electronics jsou obchodními značkami společnosti Electrocomponents plc, předního světového distributora produktů pro elektroniku a údržbu. Distribuci provádí pobočky ve 32 zemích. Skupina nabízí 500 000 produktů prostřednictvím internetu a katalogů více než milionu zákazníků a vypravuje denně přibližně 44 000 zásilek. Portfolio výrobků zahrnuje produkty z oblasti elektroniky, automatizace a řízení, testování a měření, elektrické a mechanické součásti více než 2 500 předních dodavatelů.

Další informace o sortimentu RS Pro najdete na webových stránkách www.rspro.com

Zdroj: RS


(c) www.Pandatron.cz - Elektrotechnický magazín

 

11. dubna 2017 - 10:40 - Pandatron