. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
ON Semiconductor kupuje jednotku obrazových snímačů

ON Semiconductor kupuje jednotku obrazových snímačů

ON Semiconductor se připravuje na získání jednotky obrazových CMOS snímačů od jednoho z největších producentů na trhu, společnosti Cypress Semiconductor.

Společnosti ON Semiconductor a Cypress Semiconductor Corp. s definitivní platností oznámili podepsání smlouvy, která společnosti ON Semiconductor zajistí získání obchodní jednotky CMOS obrazových senzorů od Cypress Semiconductor. Tzv. CMOS Image Sensor Business Unit (ISBU), neboli tým, starající se o odběratele obrazových snímačů, byl prodán přibližně za 31,4 milionů amerických dolarů. Transakce by přitom měla být uzavřena nejpozději do konce prvního čtvrtletí roku 2011.

Široké portfolio výkonných i standardní CMOS snímačů Cypress je využíváno ve spoustě moderních digitálních fotoaparátů, videokamer a webových kamer pro počítače. Své uplatnění však nacházejí i v celé řadě aplikací jako jsou lineární a dvourozměrné (2D) snímače čárových kódů, rentgenové snímače, nebo biometrické aplikace. Produkty zahrnují rodiny VITA, LUPA, STAR a IBIS, které jsou dobře známé v celém průmyslovém odvětví.

ON Semiconductor hodná ISBU začlenit do svého portfolia digitálních, vojenských, leteckých a obrazových senzorů (DMI). Jakmile bude akvizice uzavřena, získá společnost kompletní nabídku produktů 1D a 2D obrazových snímačů, využitelnou napříč celou řadou koncových trhů.

Zároveň ON Semiconductor očekává, že společně s ISBU získá přibližně 100 patentů a patentových přihlášek, které zahrnují oblasti podnikání a IP licencí, vlastněných doposud společností Cypress Semiconductor. Rovněž se ve své zprávě zmiňuje i o přechodu přibližně 80 zaměstnanců divize ISBU Cypress Semiconductor do společnosti ON Semiconductor.

Odkazy & Download:
Domovská stránka ON Semiconductor
Domovská stránka Cypress Semiconductor
ON Semiconductor Signs Definitive Agreement to Acquire CMOS Image SensorGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
USB čtečka RFID
Modul pro čtení bezkontaktních identifikátorů RFID na frekvenci 125 kHz s USB výstupem.
Skladem od 790 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007