. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
SMD rezistory pro vysokonapěťové aplikace
25. března 2011 - 6:34 | Pandatron | SMD rezistory pro vysokonapěťové aplikace   verze pro tisk

SMD rezistory pro vysokonapěťové aplikace

Společnost IMS (International Manufacturing Services) představila HVI řadu SMD rezistorů, které jsou určeny pro použití ve vysokonapěťových aplikacích, jako jsou například napájecí zdroje nebo výkonové měniče.

Rezistory řady HVI jsou dostupné v hodnotách od 10 Ohm do 20 MOhm s tolerancí 1 %, případně až do hodnoty 1 GOhm s tolerancí 10 %. Jelikož jde o SMD rezistory, jsou dostupné ve standardních pouzdrech řad 0402 až 2512.

Díky použití speciálních technologie výroby, je možné i na malé ploše zajistit vysokou napěťovou odolnost. Například rezistory v pouzdru 2512 jsou schopné vydržet trvalý provoz na 3 kV a zvládnou i krátkodobé přetížení na 4 kV a až 1 W ztrátového výkonu.

Provozní teplota je od –55 °C do +155 °C a maximální odchylka v průběhu životnosti rezistorům by neměla překročit 1 %. Pro získání konkrétní cenové nabídky a ověření dostupnosti, kontaktujte prosím výrobce.

Více informací na: http://www.ims-resistors.com/resistorsHVX.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007