. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nahraďte transformátory spínanými zdroji od Myrry

Nahraďte transformátory spínanými zdroji od Myrry

Francouzský výrobce zalévaných transformátorů do DPS uvedl začátkem roku 2011 nové modely zalévaných AC/DC spínaných zdrojů.

Do rozměrově kompatibilního pouzdra klasických EI30 transformátorů dokáže vtěsnat více výkonu s výstupním stejnosměrným napětím. Hlavní předností je náhrada usměrňovače, filtračních kondenzátorů a lineárního regulátoru s rozměrným chladičem, což výrazně šetří místo na DPS a odstraňuje i problémy s přehříváním vašeho zařízení.

Vyráběné verze jsou výkonově od 2,5 až 5W s výstupním napětím 3 až 24VDC.

Více technických informací najdete v katalogovém listu výrobce.

Firma SOS electronic oznámila, že vybrané typy z uvedené novinky již objednala na sklad. První dodávky lze očekávat koncem května 2011. Orientační cena se bude pohybovat od 3,15 EUR bez DPH za kus.

Více informací na: http://www.soselectronic.cz/?str=831GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007