. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Skyworks zaplatí 5 miliard za SiGe
20. května 2011 - 6:37 | Pandatron | Skyworks zaplatí 5 miliard za SiGe   verze pro tisk

Skyworks zaplatí 5 miliard za SiGe

Společnost Skyworks Solutions Inc., producent analogových a kombinovaných obvodů uvedla, že podepsala smlouvu o koupi tzv. RF front-end řešení SiGe Semiconductor Inc. Zaplatit by měla až 275 millionů USD, tedy v přepočtu necelých 5 miliard korun.

Skyworks ve svém prohlášení píše, že provedení akvizice má pomoci zvýšit postavení společnosti v celé oblasti front-end řešení. Smyslem je možnost nabídnout zákazníkům komplexní produktové portfolio bezdrátových sítí, podporujících všechny klíčové provozní frekvence a zároveň získat možnost pružně reagovat na aktuální vývoj v různých oblastech trhu. Prvním krokem tak má rozšíření produktů do několika hlavních oborů, jako je výroba smartphonů, tabletů, herních konzol, notebooků a systémů domácí automatizace.

David Aldrich, prezident a CEO společnosti Skyworks řekl, že akvizice podtrhuje odhodlání společnosti využít systémů bezdrátového připojení. Za tímto účelem je možné mluvit o vysoce komplementární akvizici, ať už z hlediska řešení přístupu k trhu, prodejních kanálů, technologií zpracování či konstrukční metodiky.

Podmínky smlouvy určují, že Skyworks má nejprve zaplatit celých 210 milionů dolarů a později dalších 65 milionů v případě, kdy budou v následujících 12. měsících splněny dané cíle. Celá akvizice byla již oběma společnosti schválena a její uzavření se předpokládá nejpozději v červnu.

Více informací na: http://phx.corporate-ir.net/phoenix.zhtml?c=131895&p=irol-newsArticle&ID=1564805&highlight=GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007