. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nové webové stránky o LED osvětlení
27. května 2011 - 6:23 | Pandatron | Nové webové stránky o LED osvětlení | Komentářů: 2  

Nové webové stránky o LED osvětlení

Nový web Farnell je pro konstruktéry zdrojem informací, vztahujících se k LED osvětlení, nabízí návody založené na produktech nebo řešeních pro aplikace jako pouliční osvětlení, MR16, signalizace se solárním napájením a řadu dalších.

Společnost Farnell, přední distributor elektronických a průmyslových součástek, představil nový webový portál zaměřující se na technologie osvětlení s LED. Nový web Farnell je pro konstruktéry zdrojem informací, vztahujících se k LED osvětlení, nabízí návody založené na produktech nebo řešeních pro aplikace jako pouliční osvětlení, MR16, signalizace se solárním napájením a kombinování RGB barev, stejně jako přístup k široké řadě návrhů a nástrojů pro spolupráci prostřednictvím element14, výjimečných webových stránek e-společenství konstruktérů. Uvedený web je dostupný na adrese: http://www.farnell.com/lighting.

Aplikační poznámky, technická dokumentace, informace k návrhu, návrhářské nástroje a videa doplňují nové webové stránky věnované LED o možnost náhledu a nákupu z portfolia nejlepších produktů ve své třídě s možností odeslání ještě tentýž den.

Konstruktéři mají přímý přístup k rozsáhlému sortimentu LED osvětlení včetně vlastních LED, řízení výkonu a teploty, připojování, optiky a integrovaných a modulárních řešení LED osvětlení. Nabídka sestává z osvětlovacích LED produktů špičkových značek, jako jsou Cree, Avago, Bridgelux, Ledil, National Semiconductor, Linear Technology, Texas Instruments, TE Connectivity, Molex, Fisher and Bergquist.

„Nový LED mikroweb byl navržen, aby pomáhal inženýrům a konstruktérům rozsáhlým online přehledem zkušeností se spoluprací,“ říká David Shen, Senior VP, Global Technical Marketing společnosti Premier Farnell. „Přináší širokou nabídku technických zdrojů a produktů současně na jediném místě ve snadno použitelném formátu.“

Konstruktéři přejdou snadno z mikrowebu do skupiny osvětlení na společenství konstruktérů element14 společnosti Farnell, aby mohli spolupracovat s kolegy a experty z průmyslu. Skupina pro osvětlení společenství element14 nabízí rychlý přístup k doplňujícím technickým informacím, pochopení osvětlení z diskusní skupiny profesionálů „Zeptejte se odborníka“ (Ask an Expert) a živé diskusi s konstruktéry kdekoli na světě.

Odkazy & Download:
Domovská stránka v českém jazyce
element14
LED Lighting Solutions - Street lighting, Traffic Signals, MR16, RGB Color, Solar PoweredGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (2):

Zobrazit starší 30 dnů (2)...Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Anténa 2J020 - 900/1800/2400MHz
Anténa 900/1800/2400MHz, přímá s konektorem SMA.
Skladem od 83 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007