. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Rozhraní USB 3.0 pro mobilní zařízení
8. července 2011 - 8:00 | Pandatron | Rozhraní USB 3.0 pro mobilní zařízení | Komentářů: 0  

Rozhraní USB 3.0 pro mobilní zařízení

Společnost Cypress Semiconductor prohlásila, že jako první na světě může nabídnout USB 3.0 - SuperSpeed řešení, speciálně vyvinuté pro zvýšení výkonu mobilních zařízení.

Společnost Cypress Semiconductor prohlásila, že jako první na světě může nabídnout USB 3.0 - SuperSpeed řešení, speciálně vyvinuté pro zvýšení výkonu mobilních zařízení. Kontrolér rozhraní West Bridge Benicia (CYWB0263) je speciálně optimalizovaný Data transfer Offload Engine (DtOE), který mobilním zařízení umožňuje využít dvojnásobek IOPS (vstupně/výstupních operací za sekundu).


Obr. 1: Rozhraní USB 3.0 pro mobilní zařízení

Hlavní výhohy West Bridge Benicia:

  • Přímé spojení mezi periferiemi, pamětí a procesorem
  • Odlehčení hlavního procesoru od zpracování úloh
  • Podpora nejnovějších generací periferních zařízení
  • Menší vytížení multi-taskingu procesoru

Mezi hlavní výhody nového řešení patří samozřejmě vyšší přenosová rychlost, umožňující například sledování streamovaného multimediálního obsahu s datovým tokem až 200 MB/s a až o 50 % kratší doba nabíjení baterie s proudem až 900 mA. Při využití ve spojení s paměťovým zařízením je možné výrazně zkrátit dobu načítání nebo zrychlit přepínání mezi aplikacemi a úkoly, které vyžadují častý přístup do paměti. Nová generace architektury Simultaneous Link to Independent Multimedia (SLIM II) od společnosti Cypress umožňuje správu většího množství datových cest mezi jednotlivými periferiemi, pamětí a procesorem a tím dosažení maximální dostupné propustnosti celého systému.


Obr. 2: Srovnání řešení West Bridge Benicia

Obvody West Bridge zároveň podporují nejnovější standardy paměťových zařízení jako je SD 3.0 (SDXC s UHS-I) a e-MMC 4.4x, s rychlejším přístupem k datům a větší dostupnou kapacitou. Funkce Cypress EZ-Dtect podporuje nabíjení a detekci příslušenství bez potřeby jakéhokoli dalšího obvodu řízení spotřeby.

V embedded zařízeních jsou kontroléry rozhraní West Bridge chápány jako datové koprocesory, snižující zatížení procesoru od datově náročných operací. Jejich součástí je integrované konfigurovatelné procesorové jádro ARM9.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů

Bridges - West Bridge® Controllers
USB SuperSpeed Peripherals
Informace o obvodu CYUSB3014-BZXIESGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
BC-NBK AUREL
Přijímač AM 433.92MHz, BW=1,2MHz, -97dBm,+5V/3mA
od 83 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007