. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nové diskuzní fórum
22. srpna 2011 - 7:14 | Pandatron | Nové diskuzní fórum   verze pro tisk

Nové diskuzní fórum

Jak jste si již určitě všimli, od minulého týdne u nás probíhají práce na novém diskuzním fóru. To stávající, kterou svou funkci plnilo již tři roky (bylo spuštěno zhruba v polovině srpna 2008), již notně zastaralo a bylo třeba provést jeho modernizaci.

Po vzoru nedávno spuštěné, jednoduché verze diskuzního fóra na mobilní verzi našich stránek (viz. krátká zpráva v Aktualitách), je nyní i zdejší plnohodnotná verze koncipována jako „jednostránková“. Tedy bez složitého rozcestníku a se zobrazením všech posledních diskutovaných vláken na jedné straně (doplněné samozřejmě o stránkování). Rovněž i počet rubrik se výrazně zmenšil. Místo dosavadních téměř sta rubrik, dělených například i podle výrobců mikrokontrolérů (které se často i překrývaly), je nyní k dispozici pouze šest základních kategorií, které mají procházení fóra výrazně zjednodušit a zpřehlednit.

Výrazného přepracování se rovněž dočkaly i samotné příspěvky, které v případě registrovaných autorů mohou zobrazují řadu užitečných informací a odkazů (včetně polohy autora), ale rovněž i nadále umožňují zachování plné anonymity. Celé diskuzní fórum pak nově využívá technologií AJAX a HTML5, ale přesto i nadále podporuje starší prohlížeče a zachována byla i podpora starého adresního formátu.

V souvislosti s novým diskuzním fórem byla minulý týden spuštěna také zcela nová verze SPAM filtru. Jelikož roboti (i placení pracovníci ze zemí třetího světa) své techniky neustále zdokonalují, přepracování filtru reklamních zpráv bylo již potřeba. Jejich objem byl v poslední době již neúnosný (i přes aktualizovaný blacklist) a dlouhou dobu tedy volal po použití nových technologií.

Po vyhodnocení nových informací a jakmile nám skončí dovolené, bude diskuzní fórum doplněno dále například o zjednodušený přehled témat nebo vyhledávání. Jakmile to pak časové možnosti dovolí, projde výraznější přeměnou i druhá nejstarší online aplikace na našem webu - eShop. Více informací a přehled změn, oprav a nových funkcí je nyní nově k dispozici na .

Více informací na: http://pandatron.cz/?forumGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Čtvrtek, 22. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,265   USD = 23,565
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007