. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Moderní technologie modulárního měření
23. srpna 2011 - 7:33 | Pandatron | Moderní technologie modulárního měření | Komentářů: 0  

Moderní technologie modulárního měření

ProfiMessage je modulární systém, který může obsahovat rozhraní typu master nebo slave a samozřejmě také široký rozsah I/O modulů. Zařízení slouží zéjména pro kontrolu a řízení dat v průmyslových aplikacích.

ProfiMessage je nový výkonný systém společnosti Delphin, který slouží pro sběr dat, kontrolu a řízení průmyslových přístrojů a také pro řízení dat v továrnách a testovacích stanicích. ProfiMessage je modulární systém, který může obsahovat rozhraní typu master nebo slave a samozřejmě také široký rozsah I/O modulů. Zařízení slouží zéjména pro kontrolu a řízení dat v průmyslových aplikacích, laboratorní sběr dat a testovací stanice v oblasti automatizace strojů a přístrojů.


Obr. 1: ProfiMessage - moderní technologie modulárního měření od společnosti Delphin

K zařízení ProfiMessage lze připojit různé typy zařízení a přídavné flexibilní I/O moduly. Implementovaná podpora průmyslových sběrnic Profibus-DP, Modbus nebo CAN-bus zajišťuje kompatibilitu s různými typy řídících systémů a tedy možnost předávání dat jednotlivých částí celého systému.

Analogová a digitální data z různých senzorů mohou být současně ukládána na nezávislou paměť o velikosti 16 GB, což umožňuje následnou analýzu a vyhodnocení dat. Uložená data lze z paměti vyčíst pomocí rozhraní USB nebo Ethernet.


Obr. 2: Základní uspořádání systému ProfiMessage

Každý vstup a výstup je diferenciální, galvanicky oddělený a má vysokou přesnost. V závislosti na typu I/O modulu a jeho použití lze každý vstup nastavit k měření mV, mA, RTD nebo termočlánku. Zařízení ProfiMessage je také vybaveno digitálními vstupy, které mohou sloužit jako stav frekvenčních vstupů, nebo jako digitální/analogový výstup.


Obr. 3: Přímé připojení čidel a analogových vstupů

Snadno nastavitelný interní software umožňuje využít funkce jako např. řízení limitních hodnot, integrace nebo výpočty online. Těmito funkcemi je zajištěna efektivní práce se vstupně výstupními daty a lze tak zařízení použít pro řídící a záznamové systémy.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů
ProfiMessage – state of the art modular measurement technologyGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
ID-12 - čtečka RFID
Modul čtečky bezkontaktní identifikace - RFID tagů s integrovanou anténou a dosahem 12 cm.
Skladem od 670 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007