. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Spojení firem Schneider Electric a Telvent
11. října 2011 - 6:30 | Pandatron | Spojení firem Schneider Electric a Telvent | Komentářů: 0  

Spojení firem Schneider Electric a Telvent

Společnost Schneider Electric s potěšením oznamuje, že posílí svůj tým o kvalifikované odborníky ze softwarové firmy Telvent. Po úspěšném dokončení akvizice Telventu společností Schneider Electric hodlají obě firmy společně zákazníkům nabízet ucelená a efektivní řešení.

Společnost Telvent nabízí prvotřídní software a IT dovednosti především v oblasti infrastruktury. Tyto zkušenosti doplňují odborné znalosti Schneider Electric z oboru ovládání energií. Zákazníci Schneider Electric tak získají širší nabídku v těchto oblastech:


Obr. 1: Řešení inteligentní sítě - Kompletní portfolio řešení pro vysoké a nízké napětí a kompletní řídicí software pro spolehlivější, efektivnější a bezpečnější síť

  • V oblasti chytrých sítí Smart Grid doplňuje software společnosti Telvent pro monitorování a kontrolu sítě nabídku společnosti Schneider Electric, síť bude díky novému software ještě efektivnější, pružnější a bezpečnější
  • Pro Oil &Gas a infrastrukturu pro vodní hospodářství Telvent vhodně doplňuje integrovanou architekturu EcoStruxture společnosti Schneider Electric. Společně tak mohou nabídnout špičkové řešení správy informací pro řízení, sledování a optimalizaci sítí.
  • Telvent nabízí služby pro obor meteorologie (špičkový software pro předpověď počasí). Díky tomu Schneider Electric významně obohatí nabídku pro energetiku, dopravu, vodní hospodářství, ale i pro mnoho dalších oborů
  • Inteligentní řešení pro dopravu společnosti Telvent doplňuje řešení Schneider Electric pro elektromobilitu, či sledování bezpečnosti a energetický management ve Smarter Cities
  • Silná je také divize společnosti Telvent poskytující služby v zemědělství. Globální služby Telventu zase mohou rozšířit svůj záběr díky působení Schneider Electric na celém světě

„Jsem přesvědčený, že Telvent a Schneider Electric, budou nyní i v budoucnu společně odpovídat na potřeby našich zákazníků týkající se udržitelnosti a efektivity!“ řekl výkonný viceprezident divize Energy Business společnosti Schneider Electric Michel Crochon.

„Naši zákazníci budou nadále dostávat tytéž výjimečné služby a řešení, která znají a jimž důvěřují. Jedinečné spojení obou firem pro ně navíc znamená nové služby a širší nabídku,“ uvedl předseda správní rady a šéf Telventu Ignacio González Domínguez.


Obr. 2: Řešení SmartCity - Dokonalejší řízení městského prostředí, vyšší udržitelnost a bezpečnost, zlepšení úrovně služeb

O společnosti Schneider Electric
Schneider Electric jako globální specialista na správu energií s provozy ve více než 100 zemích nabízí integrovaná řešení napříč různými trhy. Mimo jiné zaujímá vedoucí pozici v energetice a infrastruktuře, průmyslových procesech, automatizaci budov a datových centrech/sítích. Silnou přítomnost má také na rezidenčním trhu. Společnost se zaměřuje na to, aby energie byla bezpečná, spolehlivá a efektivní. Zaměstnává přes 110.000 lidí. V roce 2010 dosáhla tržeb 20 miliard eur díky aktivní snaze, aby jednotlivci a organizace získali « Maximum ze své energie ».

O Telventu
Telvent je globální poskytovatel IT řešení a firemních informačních služeb, který usiluje o lepší efektivitu, bezpečnost a ostrahu předních světových firem. Telvent působí na trzích, které jsou klíčové pro udržitelnost planety, včetně energetiky, dopravy, zemědělství a ekologie.

Odkazy & Download:
Domovská stránka Schneider Electric
Domovská stránka TelventGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PSDR - SDR přijímač, modul
Modul digitálního (SDR) přijímače pro krátkovlnná pásma s výměnným krystalem. Dodáván s krystalem pro pásmo 80m (3,5 MHz)
Skladem od 529 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007