. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Moduly RadioLinx s funkcí Smart Switch
27. října 2011 - 3:00 | Pandatron | Moduly RadioLinx s funkcí Smart Switch | Komentářů: 0  

Moduly RadioLinx s funkcí Smart Switch

Společnost ProSoft Technology® oznamuje, že radiové moduly RadioLinx® Industrial Frequency Hopping Ethernet jsou doplněny o funkci Smart Switch.

Funkce pro inteligentní routování RadioLinx Smart Switch umožňuje realizovat skutečnou bezdrátovou komunikaci peer-to-peer v ethernetové síti. V kombinaci s přenosovou kapacitou 1,1 Mb/s v bezdrátové ethernetové síti s frekvenčními přeskoky představují radiové moduly RadioLinx® s funkcí Smart Switch ve své třídě světovou špičku a jsou vhodné pro jakoukoliv úlohu.

Společnost ProSoft Technology®, vedoucí světová firma v oboru komunikací, oznamuje, že její radiové moduly RadioLinx® Industrial Frequency Hopping (které jsme představili článkem Nové duální rádiové moduly Industrial Hotspots) určené pro komunikaci ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz (a v Severní Americe též 900 MHz) jsou vybaveny novou funkcí Smart Switch.


Obr. 1: Automation-Class 8002.11n Industrial Hotspots™

Funkce Smart Switch umožňuje inteligentní routování paketů v rámci celé sítě, správu bezdrátové sítě a vytvoření skutečného spojení peer-to-peer v bezdrátové ethernetové síti. Výkonné a odolné průmyslové ethernetové moduly umožňují realizovat spojení s přenosovou rychlostí 1,1 Mb/s na velkou vzdálenost (do 7 km v Evropě, do 30 mil v Severní Americe). Po doplnění o funkci Smart Switch je uvedený modul vhodným řešením úloh v oblasti průmyslových řídicích systémů a systémů SCADA, umožňující uživatelům propojit „cokoli s čímkoli“ a přitom neustoupit z požadavků na výkon, krátkou periodu skenování, vysokou rychlost uploadu a downloadu a krátkou dobu latence.

Obory, které se spoléhají na bezdrátové komunikační sítě s dlouhým dosahem a frekvenčními přeskoky, nyní získaly nástroj pro skutečnou síťovou konektivitu. Smart Switch umožňuje např. to, aby se síť využívaná systémem SCADA chovala stejně jako běžná ethernetová síť, a zvyšuje tak výkon systému SCADA.

Unikátním doplňkem rádiových modulů RadioLinx® Industrial Frequency Hopping Ethernet je sériový port pro připojení zařízení se sériovým výstupem a přenos jejich dat po bezdrátovém Ethernetu.

Pro konfiguraci sítě a pokročilou diagnostiku je určen program ControlScape Configuration and Diagnostic Software se snadno ovladatelným grafickým rozhraním. Vestavěný OPC Server umožňuje dohlížet na komunikační síť také prostřednictvím aplikací HMI.

Radiové moduly RadioLinx® Industrial Frequency Hopping Ethernet s funkcí Smart Switch jsou dostupné celosvětově prostřednictvím distribučních kanálů společnosti ProSoft Technology. Vzhledem ke zpětné kompatibilitě mohou funkci Smart Switch do svého zařízení jednoduše doinstalovat i stávající uživatelé modulů RadioLinx® Industrial Frequency Hopping Ethernet (typ RLX-IFHx).

Všechny výrobky RadioLynx pracují v bezlicenčním pásmu a mají certifikát ISA 12.12.01 Class I, Div 2 pro provoz v oblasti s nebezpečím výbuchu. Všechny moduly se dodávají s tříletou záruční lhůtou.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Nové duální rádiové moduly Industrial Hotspots
Wireless Industrial Network Components
Wireless POINT I/O AdapterGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
TX-SAW 433MHz BOOST
Vysílač AM 433.92MHz, SAW, High power, 28dBm/15V
od 196 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007