. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nízkopříkonové OCXO Mercury
31. října 2011 - 9:00 | Pandatron | Nízkopříkonové OCXO Mercury   verze pro tisk

Nízkopříkonové OCXO Mercury

Rakon představuje novou řadu nízkopříkonových OCXO Mercury, s cílem zaplnit mezeru oscilátorů, která na současném trhu vznikla mezi průmyslovými, vysoce-stabilními TCXO a tradičními OCXO.

Přesto že se nové obvody Mercury řadí spíše do kategorie levných oscilátorů, dosahují velmi dobré stability, velikosti, hmotnosti a dokonce i spotřeby energie. Při jejich výrobě, bylo společností Rakon využito nejmodernější VLSI techniky a patentovaného ASIC návrhu, umožňujícího výrazné snížení celkových rozměrů OCXO.

Mezi další přednosti OCXO Merkury patří také již zmíněná nízká cena a až 20x nižší spotřeba energie, než v případě tradičních OCXO, tvrdí výrobce. Přesto obvody vynikají svou velmi dobrou frekvenční stabilitou a hodnoty krátkodobého stárnutí menší než ± 5 ppb za den.

OCXO Merkury jsou kromě klasické DIL konstrukce dostupné také v provedení RFPO40 (9,0 x 7,0 mm) a RFPO50 (14,0 x 9,0 mm). Malé provedení podporuje krátkou dobu náběhu a zahřívání oscilátoru s klidovou spotřebou 350 mW při pokojové teplotě. Fázový šum se pohybuje kolem hodnoty -150 dBc/Hz na 10 kHz offset (v případě 20 MHz oscilátoru).

Více informací na: http://www.rakon.com/Products/Pages/OCXOs.aspx







GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007