. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Novinky společnosti Omron na veletrhu AMPER
1. listopadu 2011 - 5:40 | Pandatron | Novinky společnosti Omron na veletrhu AMPER   verze pro tisk

Novinky společnosti Omron na veletrhu AMPER

Nechte se provést novinkami společnosti Omron na veletrhu AMPER. Společnost Omron se sídlem v japonském městě Kyoto, je čelní světovou společností v oboru automatizace.

Společnost má v současnosti ve více než 36 zemích přes 35 000 zaměstnanců, kteří poskytují výrobky a služby zákazníkům působicím v nejrůznějších oborech včetně průmyslové automatizace, výroby elektronických komponent a zdravotnické techniky. Evropská organizace má vlastní vývojová pracoviště a výrobní provozy a poskytuje podporu zákazníkům ve všech evropských zemích. Divize průmyslové automatizace poskytuje odborné znalosti o produktech, systémech a aplikacích v oblasti strojní a průmyslové automatizace.

Principy společnosti Omron a její motto se řídí hlavní hodnotou "working for the benefit of society" ("práce pro přínos společnosti"). Navštivte stánek společnosti Omron a nechte se provést novinkami z oblasti průmyslové automatizace přímo na veletrhu AMPER.

Více informací na: http://www.amper.cz/aktualne/novinky-v-prumyslove-automatizaci-od-spolecnosti-omron.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Neděle, 25. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007