. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Mikromotory řady FAULHABER 3272
14. listopadu 2011 - 8:15 | Pandatron | Mikromotory řady FAULHABER 3272 | Komentářů: 0  

Mikromotory řady FAULHABER 3272

Miniaturní pohon je založen na modulárním konceptu společnosti FAULHABER a může být vybaven tříkanálovým kodérem. Je také dostupný ve verzi Linedriver a může být kombinován s různými přesnými převodovými hlavami.

S představením řady 3272... CR společnost FAULHABER nastavila nový standard v kategorii DC-Mikromotorů s grafitovou komutací. Díky materiálům vysoké kvality a speciálním technologickým procesem lze vyrobit vysoce robustní a odolný miniaturní pohon s momentem až 120 mNm při průměru pouhých 32mm a délce 72mm.


Obr. 1: Mikromotory řady FAULHABER 3272

Jeho vyjímečného výkonu lze dosáhnout díky jeho nekovovému systému cívky statoru společnosti FAULHABER, který je nedílnou součástí návrhu celého pohonu. Při jmenovitém napětí mezi 12V a 48V dodává vysoký točivý moment a zároveň zajišťuje, že sklon n/M křivky je velice plochý zatímco váha celého DC-Mikromotoru je pouhých 312 gramů.

Miniaturní pohon je založen na modulárním konceptu společnosti FAULHABER a může být vybaven tříkanálovým kodérem. Je také dostupný ve verzi Linedriver a může být kombinován s různými přesnými převodovými hlavami. Přídavný řadič rychlosti FAULHABER SC 5008 nebo polohový řadič MCDC 3006 lze použít pro řízení rychlosti mikromotoru nebo pro účely polohování.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů
FAULHABER DC-Micromotors Series 3272 ... CR
22 mm with integrated Motion ControllerGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WiFi moduly WizFi250-H
WiFi moduly WizFi250 přinášejí snadné a rychlé připojení libovolné aplikace do internetu, nebo vytvoření vlastního AP.
Skladem od 640 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007