. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nové rozhraní správy objednávek
22. listopadu 2011 - 7:00 | Pandatron | Nové rozhraní správy objednávek   verze pro tisk

Nové rozhraní správy objednávek

V těchto dnech probíhají změny v uživatelském rozhraní správy objednávek. Mezi novinky patří nejen přehlednější výpis objednaných položek a jejich stavu, ale také například i možnost změny dodací adresy a fakturačních údajů i v průběhu vyřizování objednávky.

S trochou nadsázky by se dalo říct, že tento týden patří správě objednávek. Uživatelské rozhraní, které má nabídnout informaci o aktuálním stavu objednávky, nebylo od vzniku celého eShopu nijak zásadně měněno. Svou funkci tedy plní již téměř dva roky (eShop byl poprvé spuštěn 1. 12. 2009) a jediné změny, které se za tu dobu dočkal, bylo zabezpečení proti útokům technikou SQL Injection, viz. zpráva Novinky na Pandatronu z ledna tohoto roku.

Celé uživatelské rozhraní je nyní koncipováno v jednotném stylu, který je používán i v jiných online aplikacích na webu Pandatron.cz/.sk, jako je například rozhraní poptávek, nové diskusní fórum a další. Základní ovládání je řešeno pěticí ikonek, které nabízejí funkce jako je zobrazení stavu objednávky, adresa pro doručení, fakturační adresa, historie objednávek (zde se ještě pracuje) a funkce autorizovaného požadavku.

Mezi nové funkce patří průběžné zobrazování stavu objednávky, včetně komunikace s našimi administrátory či možnost dodatečné změny adresy pro doručení a fakturační adresy. Je však nutné upozornit, že na jednotlivých funkcích se stále pracuje a tak se předem omlouváme za případné krátkodobé výpadky.

Více informací na: http://shop.pandatron.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Sobota, 24. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007