. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Podílejte se na vývoji zařízení HMS
25. listopadu 2011 - 8:09 | Pandatron | Podílejte se na vývoji zařízení HMS | Komentářů: 0  

Podílejte se na vývoji zařízení HMS

Společnost HMS Industrial Networks spouští nový partnerský program, který je zacílen na systémové integrátory, výrobce strojů a další společnosti, které každodenně používají Anybus Gatewaye a zařízení Netbitter pro vzdálenou správu.

Sytémoví partneři, kteří se připojí k programu budou moci čerpat znalosti a zkušenosti získáné při konkrétních návrzích komunikačních zařízení. Tyto znalosti jsou sdíleny mezi výrobcem, distributory a systémovými partnery. Další výhodou je technická podpora zdarma a možností učastnit se školení v akademii HMS.

Systémový integrátoři a výrobci strojů jsou klíčem úspěchu zařízení společnosti HMS a to zéjména v oblasti gatewayí a vzdálené správy. Společnost HMS nyní spouští program pro posílení spolupráce s našimi partnery a zajištění stabilního růstu poptávky po komunikačních zařízeních", říká Anders Hansson, Marketing Director HMS a dodává : "Kromě toho, že lze pomocí produktů HMS vydělat peníze, partneři připojení k programu mohou také těžit z velkého potenciálu předního výrobce zařízení pro převod průmyslových sběrnic a být tak silnou konkurencí v oblasti komunikačních prvků a vzdálené správy.

Existují dvě úrovně partnerské spolupráce, zlatá a stříbrná, čímž lze rozpoznat a ocenit partnerskou snahu o nasazování zařízení společnosti HMS. Všichni certifikovaní partneři mají právo nabízet gatewaye a zařízení pro vzdálenou správu společnosti HMS a to s plnou technickou podporou ze strany výrobce. Zlatým partnerům se dostává rozsáhlejších produktových školení a lepších cen.

Více informací je dostupných na: http://www.anybus.com/partner/partnerprogram.shtml

HMS Industrial Networks je přední nezávislý dodavatel vestavných zařízení pro komunikační sítě v automatizaci. HMS vyvíjí a vyrábí komponenty pro připojení automatizačních zařízení do průmyslových komunikačních sítí. Vývoj i výroba jsou soustředěny v sídle firmy, švédském městě Halmstad.

Místní zastoupení má firma Chicagu (USA), Pekingu (Čína), Karlsruhe (SRN) Milánu (Itálie), Mylhúzách (Francie) a Tokiu (Japonsko). Firma vznikla v roce 1988 a v současné době má 150 zaměstnanců. V burzovním indexu NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu je vedena pod ISIN SE0002136242 v kategorii „Small Cap, Information Technology“.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka FCC Průmyslové systémy

Are you a system integrator looking to give your offering a competitive edge?
Partner Program - Commercial benefits of a partnership with HMSGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PLA8 MODUL - Logický analyzátor pro USB
Logický analyzátor pro USB 2.0, klon Saleae, 8-bitová verze s 10 GS a integrovanou analýzou rozhraní.
Skladem od 825 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007