. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Referenční platforma SDR pro digitální TV
16. prosince 2011 - 6:02 | Pandatron | Referenční platforma SDR pro digitální TV   verze pro tisk

Referenční platforma SDR pro digitální TV

Ceva, Digital signal processing IP, vyvinula referenční, založenou na technologii SDR, pro zpracování všech formátů digitální televize. Jedná se o jediné, multi-funkční softwarové jádro, určené pro generaci tzv. inteligentních televizorů, mobilní telefonů a tabletů. Základem je Ceva-XC 323 DSP jádro s univerzálním front end rozhraním, PHY software IP a funkcemi softwarové knihovny.

První praktickou implementací uvedené platformy je demodulace digitální televize ISDB-T, který se používá v Japonsku a Jižní Americe. Výsledek implementace byl předveden v USA na veletrhu CES a nyní společnost spolupracuje s partnery na PHY a middleware pro DVB-T a DVB-T2, jak ve své zprávě uvedl Eran Briman, viceprezident pro oblast marketingu společnosti Ceva.

Konstruktérům se tak dostává do rukou nástroj, s jehož pomocí mohou navrhnout jediný čip, použitelný v zařízení pro demodulaci digitálního TV signálu po celém světě. „Samozřejmě lze dnes využít technologii SoC integrace, ovšem jakmile je třeba aplikovat DTV na hlavním procesoru, jako například Snapdragon [Qualcomm] nebo OMAP [TI], je celá idea z důvodu různých regionů v koncích,“ řekl Briman.

Více informací na: http://ceva-dsp.mediaroom.com/index.php?s=119&item=559GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007