. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
3D CAD modely digitálních panelových měřících přístrojů

3D CAD modely digitálních panelových měřících přístrojů

Murata Power Solutions postupně a zdarma zveřejňuje 3D CAD modely svého kompletního programu panelových měřících přístrojů. Z aplikace SolidWorks 2011 jsou modely dostupné hned ve třech základních formátech, jako je Standard for the Exchange of Product Model data (STEP), Initial Graphics Exchange Specification (IGES) nebo základní 3D PDF. CAD soubory konstruktérům umožňují snazší a mnohem rychlejší integraci digitálních panelových měřičů do návrhu vlastních zařízení.

Samozřejmě základní přehled všech rozměrů je návrhářům již nyní k dispozici z klasických datasheetů jednotlivých produktů, ovšem dostupnost souborů CAD umožňuje jejich mnohem jednodušší a rychlejší umístění do daného návrhu, což nejen že šetří drahocenný čas, ale také zaručuje přesnost návrhu a pomáhá zkrátit dobu uvedení nového produktu na trh.

Rovněž dobrým krokem lze označit dostupnost modelů v mezinárodně uznávaných datových formátech, jako je STEP a IGES, které jsou běžně podporovány celou řadou významných návrhových systémů, včetně PRO/E a AutoCAD. Naproti tomu dostupnost 3D PDF souborů pomáhá snazší orientaci a umožňuje vizuální kontrolu modelu ještě před jeho importem do aplikace.

Více informací na: http://www.murata-ps.com/3d/meters/GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Čtvrtek, 22. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,265   USD = 23,565
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007