. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Broadcom připravuje 802.11ac
21. prosince 2011 - 6:00 | Pandatron | Broadcom připravuje 802.11ac   verze pro tisk

Broadcom připravuje 802.11ac

Společnost Broadcom Corp. oznámila, že nejpozději ve druhé polovině příštího roku nabídne první produkty s podporou nového Wi-Fi třídy IEEE 802.11ac. Její podstatou je modifikace standardu IEEE 802.11 a nabídka bezdrátových služeb zdokonalených hned ve třech hlavních oblastech: vyšší rychlost, vyšší dosah příjmu, stejně jako nižší spotřeba energie.

Vice President společnosti Broadcom, Raul Patel (Rahul Patel) uvedl, že nová verze standardu 802.11 může nabídnout přenosovou rychlost i více než 1,3 Gb/s! Vlastní standard 802.11ac pak vychází z využití bezlicenčního pásma 5 GHz se zdokonalenou odolností vůči interferencím od ostatních zařízení v okolí. S ohledem na celkovou spotřebu energie zařízení lze vysokou přenosovou rychlost jednoduše využít k přenosu dat ze mnohem kratší dobu, než v případě zařízení se starší verzí standardu 802.11n. Kromě se lze těšit i na zmíněný vyšší dosah, lepší pokrytí signálem a lepší přenos signálu přes zdi, což je obecně ideální řešení například pro domácí sítě či kancelářské použití.

Podle Patela budou i běžní uživatelé velice brzy požadovat vyšší šířku pásma domácí Wi-Fi sítě, vycházející z moderní spotřební elektroniky, jako jsou například multikanálový přenos televizního signálu apod. V současné jsme světci toho, jak stál více a více přístrojů spotřební elektroniky vyžaduje vysokorychlostní připojení k bezdrátové síti. Podobný výsledek potvrzuje i nový průzkum společnosti JZ Analytics, který během posledních dvou let odhalil až čtyřnásobný nárůst počtu respondentů, kteří mají doma šest a více zařízení, která podporují bezdrátovou komunikaci.

Více informací na: http://www.broadcom.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pátek, 23. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,270   USD = 23,522
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007