. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Věnujte svůj čas obsahu aplikace a o její vzhled se postará 4D ViSi

Věnujte svůj čas obsahu aplikace a o její vzhled se postará 4D ViSi

Programování grafického rozhraní snad už ani nemůže být jednodušší. Společnost 4D Systems přináší vývojářům nový výkonný grafický editor, který dále posouvá hranice jednoduchosti a rychlosti při vytváření grafického výstupu.

Nástroj 4D ViSi umožňuje velmi jednoduše a intuitivně rozmístit grafické ovládací a zobrazovací prvky tak, jak požadujeme, aby se zobrazovaly na modulech displejů od 4D Systems. Ve výsledku tak velmi rychle vytvoříte grafické rozhraní a můžete se plně soustředit na to hlavní - na samotnou aplikaci. Jinými slovy, své úsilí pak můžete věnovat tomu, "co má aplikace dělat" a ne "jak má vypadat".

Nástroj 4D ViSi je součástí programu, který je volně ke stažení 4D Workshop3 IDE – Alpha. 4D ViSi je výkonný SW nástroj, který umožňuje okamžitý náhled požadovaného grafického rozložení pro moduly 4D displejů. 4D ViSi obsahuje sadu různých měřidel, číselníků a tlačítek, které lze přesunutím (drag & drop) umístit na požadované místo. Každá položka má široké možnosti nastavení. Bez potřeby stále nahrávat kód do modulu displeje tak máte možnost vidět každou změnu na monitoru svého počítače a jedním kliknutím se vloží celý příslušný kód do výsledného programu. Bližší představu o práci v tomto programu můžete získat v následujícím videu.

V případě zájmu o jakékoliv řešení společnosti 4D Systems, případně další informace, kontaktujte společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic
Vývoj výkonné grafiky a zvuku za tak krátký čas?

Věnujte svůj čas obsahu aplikace a o její vzhled se postará 4D ViSi
Rozšiřujeme naše portfolio v oblasti grafických řešení od 4D Systems
GOLDELOX-GFX2 - Embedded 4DGL Graphics ControllerGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WIZ110SR - RS232
Převodník TCP/IP <-> RS232 s konektory RJ45 i D-Sub
Skladem od 730 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007