. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Jednotné vývojové prostředí TIA Portal
18. ledna 2012 - 6:00 | Pandatron | Jednotné vývojové prostředí TIA Portal   verze pro tisk

Jednotné vývojové prostředí TIA Portal

Společnost Siemens doplnila do jednotného vývojového prostředí TIA Portal nové nástroje pro realizaci úloh spojených s funkční bezpečností strojů a strojních zařízení.

Nový vývojový nástroj Step 7 Safety Advanced je dostupný z uživatelského rozhraní Step 7 V11 a obsahuje veškeré konfigurační a programovací nástroje potřebné k tvorbě uživatelského „bezpečnostního“ programu.

Nový vývojový nástroj pro bezpečnostní úlohy využívá standardní strukturu automatizačního projektu zavedenou v prostředí Step 7 V11 a nabízí stejný způsob práce jako při tvorbě standardních řídicích programů. Díky tomu se zkracuje doba potřebná k zapracování uživatele. Tvorbu programů dále usnadňuje integrovaná knihovna funkčních bloků pro všechny obvyklé bezpečnostní funkce certifikované podle TÜV.

Koncept knihovny spolu s uživatelskou volbou symbolů jednotlivých parametrů zařízení podporuje vnitropodnikovou standardizaci a usnadňuje validaci bezpečnostních programů. Správu, zobrazování a změny bezpečnostních parametrů v novém nástroji Step 7 Safety Advanced usnadňuje modul Safety Administration Editor, který je jeho součástí. Prostřednictvím editoru má programátor neustále pohotově a přehledně zobrazeny všechny objekty spjaté s funkční bezpečností.

Více informací na: http://www.siemens.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Neděle, 25. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007