. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
FP Web Designer - vizualizace nejen na internetu
6. února 2012 - 8:52 | Pandatron | FP Web Designer - vizualizace nejen na internetu   verze pro tisk

FP Web Designer - vizualizace nejen na internetu

Sledovat procesní data, provozní zařízení nebo výrobní systémy on-line prostřednictvím webového prohlížeče je dnes ještě jednodušší a levnější, ale přesto efektivnější než kdy jindy.

Programovatelné automaty (PLC) řady FP, Web Server 2 a nový software FP Web Designer umožňuje nastavit takový systém pohodlně a rychle!

FP Web Designer je intuitivní nástroj pro snadnou tvorbu webových stránek kde mohou být zobrazeny aktuální stavy sledovaných veličin v grafické podobě včetně vývoje a samozřejmě historie. Časovou periodu aktualizace lze nastavit s ohledem na typ dat, které sledujeme.

Pro optimální nastavení není nutná jakákoliv znalost programování HTML, PHP, JavaScript nebo Java. Rozsáhlé grafické knihovny pomohou s návrhem i úplným začátečníkům a celá práce je založena na principu: "What you see is what you get!" (Co vidíš, to dostaneš).

FP Web Designer nabízí trendové křivky, informace o alarmech, CSV export, ochranu heslem, rozsáhlé makro knihovny a pohodlný on-line help.

Více informací na: http://www.panasonic-electric-works.it/pewit/it/html/fp_webserver_2.phpGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007