. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Souborový systém CFFS pro kritické aplikace
15. února 2012 - 5:34 | Pandatron | Souborový systém CFFS pro kritické aplikace   verze pro tisk

Souborový systém CFFS pro kritické aplikace

Certifikovaný souborový systém CFFS (Certifiable Fast File System) je součástí Deos – bezpečnostně-kritického RTOS pro speciální aplikace. Embedded certifikovatelný souborový systém, který podporuje uchování dat na paměťových mediích typu flash, používá časové a prostorové partitioning, journaling a DMA, zajišťující zvýšení výkon a propustnosti.

CFFS je certifikovatelný na úrovni DO-178B, dosahuje certifikace podle FAA, a v současné době umožňuje použití paměťových médií typu CompactFlash v oblasti leteckého průmyslu a kritických systémů. Pro další zvýšení výkonu využívá systém technologie řetězení (pipelining), která umožňuje provádění více čtecích a zápisových cyklů na jeden nebo více souborů, jejich paralelní použití a opravu dat v reálném čase. Každý uživatelský proces může mít přístup k jednomu nebo více oddílů s jedním nebo více souborů.

Licence pro Deos RTOS na jeden rok a pro tři vývojové kopie vychází na 17.220 USD, přičemž systém je již nyní k dispozici.

Více informací na: http://www.ddci.com/video_library.phpGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007