. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Knihovny pro CAD zdarma
13. února 2012 - 6:00 | Pandatron | Knihovny pro CAD zdarma | Komentářů: 0  

Knihovny pro CAD zdarma

Premier Farnell nastavuje nová měřítka řešení návrhu na úrovní desky pro CAD knihovny, návrh DPS a výrobu prototypů DPS. K volnému stažení je více než 45 000 modelů CAD a měsíčně jich přes 1 000 přibývá. Bezproblémová integrace se softwarem pro návrh DPS, softwarem pro autoring CAD modelů a výrobu prototypů DPS vede k zásadnímu nárůstu efektivity procesu.

Premier Farnell oznámil okamžitou dostupnost více než 45 000 souborů s modely CAD, které mohou použít jeho zákazníci - konstruktéři elektroniky. Modely podporují výrobky z velké řady elektronických součástek, celosvětově uznávaných jako špičkové, a jejich použití současně s nástroji pro vývoj DPS pomáhá konstruktérům rychle a přesně realizovat návrh desek plošných spojů (DPS). Tento vývoj vychází ze stávajících oznámení, která dokazují, že Premier Farnell trvale investuje do poskytování komplexních řešení pro konstrukční návrhy přes prototyp, specifikací výrobku počínaje.

Modely CAD jsou k dispozici prostřednictvím element14 společnosti Premier Farnell, jejích značek Newark a Farnell, kde si konstruktéři mohou modely bezplatně stáhnout. Pro vytvoření schémat na úrovní desky a návrh fyzického provedení DPS mohou konstruktéři použít symboly a rozložení vývodů modelů CAD v software pro návrh DPS EAGLE.

Software EAGLE pro návrh DPS nabízí cenově výhodné řešení a na funkce bohaté vývojové prostředí. Právě oznámená dostupnost EAGLE v6.0 dále rozšiřuje funkčnost tohoto populárního řešení návrhu DPS o bezplatnou technickou podporu, rozsáhlou knihovnu ULP (User Language Program - Program jazyka uživatele) a o dostupnost více než 45 000 modelů 3D & CAD.

Premier Farnell nabízí také software pro autoring CAD modelů Ultra Librarian, který návrhářům DPS umožňuje ve výkonném a snadno použitelném prostředí rychlou tvorbu konstrukčně jedinečných zákaznických modelů.

Kromě návrhového software, modelů CAD a součástek, potřebných pro vytvoření návrhu, rozšířil Premier Farnell své portfolio řešení tak, aby zahrnovalo bezproblémové propojení až k dodávce prototypu. Knode na element14 uživatele napojuje přímo na partnery v oblasti služeb pro DPS, kteří zajišťují rychloobrátkovou dodávku holých desek plošných spojů, v Evropě prostřednictvím Eurocircuits, a jak holých, tak osazených DPS v Americe prostřednictvím Pentalogix a Screaming Circuits.

„Zajištění online přístupu k této bohaté knihovně modelů CAD je pouze jednou částí naší strategie podpory konstruktérů v každém kroku procesu návrhu“, říká David Shen, Group SVP a Global Head of Technical Marketing společnosti Premier Farnell. „Samo o sobě to pro konstruktéry DPS znamená vysokou hodnotu a současně snadný přístup k použití zdrojů, ale opravdová hodnota je v bezproblémové integraci s návrhovým software pro DPS, softwarem pro autoring modelů CAD a rychloobrátkovými službami výroby prototypových DPS. Výsledkem tohoto integrovaného řešení a globálního dosahu pro naše zákazníky je masivní nárůst efektivity návrhového procesu.

Odkazy & Download:
Domovská stránka společnosti Farnell
Domovská stránka e-komunity element14

Software pro návrh DPS EAGLE
Ultra LibrarianGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
MRF24J40MA
MRF24J40MA je certifikovaný 2,4 GHz IEEE 802.15.4 bezdrátový modul transceiveru.
od 345 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007