. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Farnell spouští element14 TV
17. února 2012 - 4:00 | Pandatron | Farnell spouští element14 TV | Komentářů: 0  

Farnell spouští element14 TV

Premier Farnell spouští element14 TV – první průmyslový online televizní kanál zaměřený na konstruktéry elektroniky a nadšence pro techniku. „YouTube pro konstruktéry” (“YouTube for engineers”) a element14 je nejnovější komunitní zdroj, který má inspirovat myšlenky návrhu, pochopení a spolupráci.

Společnost Premier Farnell oznámila spuštění element14 TV, specializovaného kanálu své online komunity, který na jediném místě nabízí okamžitý přístup k ohromnému rozsahu na informace bohatých videí, ve kterých lze snadno vyhledávat. Tento krok je součástí závazku poskytovat konstruktérům elektroniky a technickým nadšencům nejrozsáhlejší zdroje pro návrh a vývoj výrobků.

element14, který měl v roce 2011 více než 2 miliony návštěvníků, se pro konstruktéry stal vyhledávaným zdrojem, a jeho nový televizní kanál zprostředkovává komunitě další informace, technologii, výrobky a návrhové nástroje.

element14 TV se přiřazuje ke stále rostoucímu seznamu zdrojů komunitě dostupných, včetně Knode na element14, inteligentního nástroje pro online vyhledávání a znalostní nástroj, který konstruktérům pomáhá vyhledat, vybrat a nakoupit to správné řešení jejich konstrukcí, cenami ověnčeného návrhového software EAGLE pro tvorbu DPS od CadSoft, který formou partnerství propojuje technologické společnosti se špičkovými dodavateli, Expert Learning Centre (výukového centra pro experty), komplexního legislativní zdroje a cenného náhledu uznávaných odborníků.

„element14 byl první výjimečnou komunitou navrženou výslovně pro konstruktéry a spuštění element14 TV je velmi zajímavým příspěvkem ke službám, které nabízíme a které konstruktérům na celém světě umožňují sdílet videozáznamy a jejich prostřednictvím spolupracovat. Uvědomili jsme si zásadní nárůst objemu času, stráveného v komunitě, což podtrhuje přidanou hodnotu obsahu, nástrojů a zdrojů zde dostupných,“ říká Dianne Kibbey, Global Head of Community pro element14. „Není překvapením, že videoobsah dostupný v komunitě je jeden z nejužívanějších zdrojů, které konstruktéři využívají – podívejte se třeba na „Show Bena Hecka s více než třemi miliony zhlédnutí od spuštění.

element14 TV se z počátku zaměří na to, aby členové komunity mohli snadno sledovat videa na vyžádání, která poslouží ke vzdělávání, motivování, propojování a zábavě. Kanál, uspořádaný podle kategorií a seřazený podle hodnocení komunity, nabízí obsah, který zvětšuje šíři elektronického obsahu a rad, jak na to, a obsahuje i populární seriál „Show Bena Hecka“, kurzy Arduino, kurzy odborníků, uživateli vyráběná videa jako je „Den v životě konstruktéra“, informační videa dodavatelů a nejčerstvější novinky v technice a přehledy výrobků.

Spuštění element14 TV jako nikdy dříve usnadňuje přístup k vývojovým nástrojům soustředěných kolem videa, ke zdrojům a obsahu na jediném místě. element14 TV – „YouTube pro konstruktéry” – bude také hostit videa na vyžádání po skončení Inovační série, dvoudenního summitu, který je přístupný celé nové generaci profesionálů v konstrukci elektroniky, kteří vyvíjejí nové výrobky a technologie, o nichž jsme my zatím jen snili.“

Programování na element14 TV se bude postupně rozšiřovat a komunita tak získá přístup k nejnovějšímu obsahu, špičkovým technologiím a díky vůdčím osobnostem a vizionářům dokonce i k exkluzivnímu obsahu z průmyslu. Navíc se bude element14 TV v mnohém řídit podle odezvy a informací zadávaných komunitou prostřednictvím ratingů, komentářů, příspěvků a dalších, a tím bude dosažena vysoká míra shody obsahu s nejaktuálnějšími potřebami ve vztahu k návrhům a s potřebami diskutujících.

Díky element14 získáte více informací a včasné a významné technické zprávy a informace od nezávislých odborníků v konstrukci a respektované průmyslové informační zdroje. Poslední videa, počínaje Benem Heckem po kurzy a videa odborníků, najdete na www.element14.com/tv. Všechna návodná videa umístěná na komunitní stránce element14 naleznete na http://www.element14.com/community/docs/DOC-41054.

Odkazy & Download:
Domovská stránka společnosti Farnell
Domovská stránka e-komunity element14
Element14 TVGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WIZ107SR-TTL
Převodník TCP/IP <-> TTL UART s 3,3V úrovněmi a RJ45 konektorem.
Skladem od 650 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007