. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
IQRF Wireless Challenge
13. února 2012 - 4:00 | Pandatron | IQRF Wireless Challenge | Komentářů: 0  

IQRF Wireless Challenge

IQRF Wireless Challenge: Využijte slevové vouchery již nyní a vylepšete svůj soutěžní design s novými nástroji.

Soutěžíte s inteligentní bezdrátovou platformou IQRF a stále vymýšlíte nový design? Rozhodli jsme se Vás ještě více podpořit ve Vaší kreativitě. Pro vznik nových designů a podporu jejich různorodosti nově umožňujeme všem soutěžícím využít slevové vouchery mnohem dříve, než bylo původně avizováno. Ke každému zakoupenému soutěžnímu setu a za podaný soutěžní design (aplikaci) pro IQRF soutěžící obratem získává slevu 50 či 150 EUR na další nákup produktů v E-shopu IQRF.

Tato sleva se po předběžném odsouhlasení a přijetí designu do soutěže načte automaticky v soutěžním profilu a E-shopu IQRF. Poté je ihned využitelná při dalším nákupu, a to jednorázově, s platností 2 měsíců. S novými IQRF nástroji tak může soutěžící ještě vylepšit svůj původní návrh a zvýšit svou šanci na výhru.

Tato malá úprava v pravidlech Vám může významně pomoci vyhrát lákavé ceny, pusťte se již nyní do svých designů a využijte všech výhod soutěže. Soutěž “IQRF Wireless Challenge” je otevřená všem designérům, inženýrům a nadšencům v oblasti elektroniky či bezdrátové komunikace. Uzávěrka podávání designů je 31. 3. 2012.

Více informací naleznete na soutěžním webu www.iqrf.org/contest.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
IQRF - simple way to smarter wireless solutions
IQRF Wireless ChallengeGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Vývojový kit MEGA48
Univerzálním a bohatě vybavený vývojový kit s obvodem ATmega48 společnosti ATMEL je vhodný jak pro začátečníky, tak i profesionály.
Skladem od 755 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007