. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Systém detekce v obraze
20. února 2012 - 3:22 | Pandatron | Systém detekce v obraze | Komentářů: 0  

Systém detekce v obraze

Společnost Integoo vytvořila systém integrace a detekce ve videoobraze s pomocí OPPI. Dotaci na projekt získala z programu ICT a strategické služby.

Spravovat, sledovat a ovládat technologie z jednoho místa bez přítomnosti technika. To je hlavní přínos nového systému integrace a detekce ve videoobraze – INSYS, se kterým přichází na trh společnost Integoo s.r.o. Na realizaci projektu získala finanční podporu z Operačního programu Podnikání a inovace. Konkrétně se jednalo o 4,6 milionu korun z programu ICT a strategické služby. Dotace pokryla 60 % celkových způsobilých výdajů.

„Sektor ICT v České republice patří v současnosti k těm nejprogresivnějším a také významnou měrou přispívá ke zvyšování konkurenceschopnosti země,“ říká ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba a dodává: „Díky programu ICT a strategické služby můžeme podporovat projekty, které se zaměřují na vývoj vlastních softwarových řešení nebo na budování center strategických služeb, a tím rozvíjet znalostní a informační společnost.“

„Poslední výzvu k předkládání žádostí o dotaci z programu ICT a strategické služby, ve které bylo pro podnikatele připraveno 1,5 miliardy korun, jsme vyhlásili1. září 2011. Z důvodu vysokého počtu obdržených Registračních žádostí a překročení plánované alokace byl příjem žádostí ukončen o měsíc dříve, než bylo v plánu,“ upozorňuje ředitel sekce fondů EU, výzkumu a vývoje Ministerstva průmyslu a obchodu Petr Očko. „Očekáváme tedy jak všeobecné rozšíření nabídky nových ICT produktů a služeb, tak nové investice i pracovní místa,“ doplňuje Petr Očko.

„Společnost Integoo může být vzorem a motivací pro podnikatele, kteří se rozhodují, zda o dotaci z Operačního programu Podnikání a inovace požádat. Nejen, že svůj projekt úspěšně realizovala, ale získala za něj i ocenění. V soutěži Podnikatelský projekt roku 2010, která se konala vloni v září, obsadila druhé místo právě v kategorii ICT a strategické služby,“ dodává generální ředitel agentury CzechInvest Miroslav Křížek.

„Našimi klíčovými zákazníky jsou významné banky, dopravní společnosti, úřady a průmyslové podniky. Nejen pro ně bude tento systém velkým přínosem. Snižuje totiž nároky na počet pracovníků bezpečnosti a tím i náklady na fyzickou ostrahu objektů nebo areálů. Systém dokáže mimo jiné sám vyhodnotit stav bezpečnostních technologií a zjistit přítomnost nebezpečných jevů,“ říká Jan Horáček, obchodní ředitel společnosti Integoo.

Společnost Integoo s.r.o. se zabývá integrací bezpečnostních systémů se zvláště silnou pozicí v oboru IP kamer. Poskytuje široké spektrum služeb, od návrhu systému přes jeho dodávku, instalaci a začlenění do stávající infrastruktury až po převzetí odpovědnosti za jeho bezchybný provoz. Společnost rovněž dokáže spojit bezpečnostní a informační technologie a integrovat různorodé technologie do kompaktního celku s jednotnou správou.

Odkazy & Download:
Domovská stránka CzechInvestu
Ministerstvo průmyslu a obchodu
Společnost Integoo vytvořila systém integrace a detekce ve videoobraze s pomocí OPPIGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WIZ107SR-TTL
Převodník TCP/IP <-> TTL UART s 3,3V úrovněmi a RJ45 konektorem.
Skladem od 650 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007